مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

شرایط زندگی واقامت لهستان

اشتراک گذاری:

قرارداد عدم افشای محرمانگی در خرید کسب و کار
شرایط زندگی واقامت لهستان، باتیس هلدینگ

شرایط زندگی واقامت لهستان

برای اخذ اقامت لهستان لازم است از جزییات این کشور بیشتر بدانید. لهستان کشوری است در اروپای مرکزی؛ دریای زیبای بالتیک در شمال این کشور قرار دارد. لهستان از سمت غرب با کشور آلمان، از شرق با کشور بلاروس و از جنوب با کشور اسلواکی همسایه است؛ همچنین این کشور از سمت شمال شرق با لیتوانی، از سمت جنوب شرق با اکراین، و از سمت جنوب غرب با جمهوری چک هم مرز می باشد. این کشور از سمت شمال نیز با کشور روسیه مرز مشترک دارد. حکومت این کشور به صورت جمهوری است. بزرگترین شهر و پایتخت این کشور، شهر ورشو می باشد. زبان رسمی مردم لهستان، زبان لهستانی است. در کل لهستان دارای 16 استان است و از جمله شهرهای مهم آن می توان به کاتوویتس، کراکوف، اشچچین، ووچ، گدانسک، وروتسلاو و پوزنان اشاره کرد. جنوب کشور لهستان منطقه ای کوهستانی است و کوه های کارپات جنوب این کشور را در بر گرفته اند.

لهستان یک کشور اروپایی مدرن است که کمونیسم را یک قرن پیش ترک کرد. اگر شما یک روحیه کارآفرینی داشته باشید می توانید پول زیادی را در لهستان بدست آورید. نیروی کار در لهستان باید مهارت های مشخصی داشته باشید. اگر شما یک کارآفرین یا یک مدیر هستید، اگر در استاندارد سبک زندگی لهستان تأثیر بگذارید، ثروتمندتر از همتایان خود در لندن یا نیویورک می شوید. من می دانم که مردم با من در این مورد مخالف نیستند، اما کار انسانی، از فروشندگی لباس بچه ها تا پاک کننده های خانه، معلمان ویژه برای فرزندان شما، مربیان شخصی و افراد ماساژور و گارنیرها بسیار حقوق کمی دارند.

وسعت کشور لهستان 312679 کیلومتر مربع می باشد این درحالیست که این کشور حدود 38.5 میلیون نفر جمعیت را در خود جای داده است. معمولا دلایل اخذ اقامت لهستان کار و تحصیل می باشد. قبل از مهاجرت برای کار به این کشور شما باید از وضعیت در آمد، دستمزد و حقوق در لهستان آگاهی کسب کنید.

شرایط اقامت لهستان

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- وب سایت: https://batisholding.com/

خلاصه

لهستان کشوری است در اروپای مرکزی با 16 استان و پایتخت ورشو. این کشور دارای یک حکومت جمهوری است و زبان رسمی آن لهستانی می باشد. لهستان یک کشور اروپایی مدرن است که کمونیسم را یک قرن پیش ترک کرد. برای اخذ اقامت لهستان، آگاهی از جزییات کشور و شرایط کار و تحصیل در آن ضروری است.

دریافت مشاوره تکمیلی

اشتراک گذاری:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

شرایط زندگی واقامت لهستان
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ