ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

لیست همه مقالات باتیس

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

+ بیشتر بدانید
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

+ بیشتر بدانید
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

+ بیشتر بدانید

راهنمای تامین مالی جمعی در دبی

سرمایه گذاری جمعی در دبی چشم انداز مالی را برای استارتاپ ها و SME ها تغییر می دهد و به نوآوران و کارآفرینان اجازه می دهد از حمایت جمعی بهره ببرند. با رونق اقتصاد امارات متحده عربی، تامین مالی جمعی به عنوان مکانیزمی محوری برای تامین مالی پروژه ها و سرمایه گذاری های متنوع ظاهر شده است.

ما به چارچوب‌های نظارتی، مدل‌های متنوع تامین مالی جمعی و پلتفرم‌هایی که این بخش مالی هیجان‌انگیز را به جلو می‌برند، نگاه می‌کنیم. چه سرمایه‌گذار باشید که به دنبال تنوع بخشیدن به پورتفولیوی خود هستید و چه کارآفرینی که به دنبال سرمایه‌گذاری برای ایده کسب‌وکار بزرگ بعدی خود است، درک زیر و بم صحنه تامین مالی جمعی دبی برای حرکت در این بازار پویا ضروری است.

+ بیشتر بدانید
manufacturing-industry-in-dubai-765x505
اقامت دبی
یلدا جان فدا

مروری بر صنعت تولید در دبی

صنعت تولید در دبی به عنوان سنگ بنای اقتصاد پویای امارات است که سهم قابل توجهی در تولید ناخالص داخلی آن دارد و روندهای رشد قوی را نشان می دهد. این بخش با طیف متنوعی از زیربخش ها از جمله مواد شیمیایی، پلاستیک، فلزات، مواد غذایی و نوشیدنی مشخص شده است که هر کدام نقشی محوری در بافت صنعتی کلی دبی دارند.

زیرساخت های پیشرفته شهر، موقعیت استراتژیک و حمایت دولت، زمینه مناسبی را برای رونق صنعت تولید فراهم می کند. از آنجایی که دبی به تمرکز بر پایداری و انرژی های تجدیدپذیر ادامه می دهد، زمینه را برای آینده ای فراهم می کند که در آن شیوه های تولید سبز با حرکت جهانی به سمت مسئولیت زیست محیطی هماهنگ باشد.

+ بیشتر بدانید
ثبت شرکت در منطقه آزاد امارات
ثبت شرکت
یلدا جان فدا

ثبت شرکت در دبی با افتتاح حساب بانکی

کشف فرصت‌های بی‌نظیر ثبت شرکت در دبی. از مزایای مناطق آزاد، معافیت مالیاتی، ویزای اقامت، و فرصت‌های سرمایه‌گذاری گسترده بهره‌مند شوید. راهنمای جامع ما به شما کمک می‌کند تا با درک بهتر قوانین و مزایای کسب و کار در امارات، قدمی محکم در عرصه تجارت بین‌المللی بردارید.

+ بیشتر بدانید
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
اقامت انگلیس
یلدا جان فدا

ویزای موسس مبتکر انگلستان: مسیری ساده شده برای استارت آپ های موفق ایرانی

آخرین اطلاعات در مورد ویزای بنیانگذار مبتکر Innovator Founder بریتانیا برای سال 2023 را کاوش کنید. در مورد شرایط واجد شرایط، نیازهای سرمایه‌گذاری و چگونگی موفقیت در فرآیند درخواست اطلاعات بیابید. ایده‌آل برای کارآفرینانی که به دنبال اقامت در بریتانیا هستند.

+ بیشتر بدانید

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

فرم ارزیابی ویزای استارت آپ و ویزای نوآوری انگلیس
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights