Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

صحبت‌هایی پیرامون اقامت قطر و هزینه‌های بخش مسکن در این کشور

موارد بحث شده

امروزه اخذ اقامت قطر به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کارآفرینان تبدیل شده است. کارآفرینان با ثبت شرکت قطر می‌توانند اقامت این کشور را هم به دست بیاورند. یکی از اصلی‌ترین و اساسی‌ترین مسائ برای بسیاری از سرمایه‌گذاران و کارآفرینانی که قصد اخذ اقامت قطر و زندگی در این کشور را دارند، موضوع مسکن است.

در این مطلب تصمیم داریم که به موضوع مسکن در قطر بپردازیم و مباحثی را پیرامون این موضوع مهم و حیاتی بیان کنیم.

کلاً محدودیت مسکن وجود دارد

اگر مقاله «معایب ثبت شرکت قطر و سرمایه‌گذاری در این کشور» را مطالعه کنید، به راحتی متوجه می‌شوید که در قطر، محدودیت مسکن وجود دارد و همین محدودیت باعث می‌شود که هزینه مسکن در این کشور، قدری بالا باشد. با این تفاصیل می‌توانید سال‌های ابتدایی پس از ثبت شرکت قطر را در منزلی نقلی سپری کنید تا به درآمدی ثابت و بالا برسید و سپس منزلی شیک و لوکس خریداری یا اجاره کنید.

نزدیک یا دور بودن از مرکز شهر مهم است

یکی از مهم‌ترین مسائلی که بر قیمت اجاره مسکن تأثیر می‌گذارد، نزدیک یا دور بودن از مرکز شهر است. وقتی منزلی اجاره کنید که از مرکز شهر دور باشد، قاعدتاً قیمت کمتری خواهد داشت. این منازل برای کارآفرینانی که به تازگی اقامت قطر را گرفته‌اند بهتر است. البته در صورت داشتن منابع مالی کافی، می‌توانید برای خرید یک منزل شیک اقدام نمایید.

اجاره‌بهای منزل در قطر (ماهانه)

  • در صورتی که بخواهید منزلی با یک اتاق خواب اجاره کنید که از امکانات کاملاً معمولی بهره ببرد، باید ماهانه نزدیک به 750 دلار آمریکا بپردازید. این مبلغ مربوط به زمانی است که منزل شما در مرکز شهر قرار داشته باشد.
  • در صورتی که تصمیم به اجاره مسکنی به دور از مرکز شهر دارید که فقط یک اتاق خواب داشته باشد، باید حدود 550 دلار آمریکا اجاره بپردازید.
  • در صورتی که می‌خواهید یک منزل سه خوابه اجاره کنید که این منزل در مرکز شهر قرار داشته باشد و از امکانات قابل قبولی بهره‌ ببرد، باید حدود 1400 دلار آمریکا اجاره بدهید.
  • اگر به دنبال یک منزل تک‌خوابه در خارج از مرکز شهر هستید، نیازی به پرداخت اجاره سنگین نیست. با پرداخت 1200 دلار آمریکا می‌توانید ساکن قطر شوید.

اقامت قطر در کنار موسسه یورو اقامت

در صورتی که تصمیم به ثبت شرکت یا اخذ اقامت قطر را دارید، کافی است از طریق شماره‌های تماس موجود در سایت، با مشاوران یورو اقامت تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید، متخصصان ما با صبر و حوصله در خدمتا شما خواهند بود. این موسسه با برخورداری از کادر اجرایی بی‌نظیر می‌تواند مسیر اخذ اقامت قطر و ثبت شرکت در این کشور را برای شما به سریع‌ترین مسیر دنیا تبدیل کند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت قطر با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

صحبت‌هایی پیرامون اقامت قطر و هزینه‌های بخش مسکن در این کشور
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ