مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

اخذ اقامت اسلواکی و راه اندازی کسب و کار فناوری در این کشور

اشتراک گذاری:

اخذ اقامت اسلواکی و راه اندازی کسب و کار فناوری در این کشور، باتیس هلدینگ

وقتی صحبت از کارآفرینی و ثبت شرکت اسلواکی به میان می‌آید، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان زیادی به خود می‌بالند که این کشور را برای راه اندازی کسب و کار انتخاب و در نهایت اقامت اسلواکی را دریافت کردند. فضا و جو کارآفرینی در این کشور بسیار مساعد است. سال 1993 که اسلواکی از کشور چک‌اسلواکی جدا شد، سال تغییر نگرش نسبت به کسب و کار در این کشور بود.

از آن سال به تا حال، فضای کارآفرینی و ثبت شرکت اسلواکی، هر روز بهتر شده و سرمایه‌گذاران نظر بهتر و مساعدتری نسبت به این کشور پیدا کرده‌اند. در این مطلب تصمیم داریم به فضای کارافرینی و اخذ اقامت اسلواکی از طریق راه اندازی شرکت‌های فعال در زمینه فناوری اشاره کنیم.

اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت فناوری

یکی از متداول‌ترین اقسام ثبت شرکت اسلواکی، راه اندازی کسب و کار در زمینه فناوری است. در چند سال گذشته، فضای بسیار خوبی برای رشد شرکت‌های فناوری فراهم شده است. در مقاله «با ثبت شرکت اسلواکی در  زمینه فناوری، آینده خود را تضمین کنید» می‌توانید دلایل وضعیت عالی شرکت‌های فناوری در اسلواکی را مطالعه کنید.

امروزه رقابت جهانی در عرصه فناوری باعث شده است که کشورها و دولت‌های مختلف برای رقابت در این زمینه آماده شوند. به همین خاطر از شرکت‌های فناوری به شیوعه‌های گوناگون مانند وام‌های دولتی پشتیبانی می‌کنند. یکی از روش‌های دیگر حمایت، اعطای اقامت اسلواکی به افرادی است که شرکت خود را در زمینه فناوری راه اندازی می‌کنند.

وجود نیروی جوان و بااستعداد در اسلواکی

یکی از بهترین مزایای اسلواکی برای راه اندازی کسب و کار فناوری، نیروهای جوان، تحصیل‌کرده و بااستعدادی است که در این کشور زندگی می‌کنند. می‌توانید جوانانی را استخدام کنید که به زبان انگلیسی مسلط باشند تا بتوانید به راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

دانشگاه‌های کوشیسته و دانشگاه صنعتی براتیسلاوا با بیش از 15000 دانشجو و 147000 فارغ‌التحصیل جوان، بهترین فضا برای راه اندازی استارتاپ‌های فعال در حوزه فناوری هستند.

یورو اقامت؛ بهترین موسسه برای مشاوره و اخذ اقامت اسلواکی

برای این‌که بتوانید بدون دردسر و در سریع‌ترین زمان ممکن اقامت اسلواکی را دریافت کنید یا فرآیند ثبت شرکت اسلواکی را به اتمام برسانید، نیاز به موسسه و افرادی دارید که در این زمینه تخصص و تجربه کافی داشته باشند. موسسه یور اقامت با تجربه چندین ساله و برخورداری از متخصصان خبره و باتجربه این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید به راحت‌ترین شکل ممکن شرکت خود را در اسلواکی راه اندازی کنید و اقامت این کشور را بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دریافت مشاوره تکمیلی

اشتراک گذاری:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اخذ اقامت اسلواکی و راه اندازی کسب و کار فناوری در این کشور
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ