00989129158913

هزینه های مسکن و زندگی دراقامت  لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

هزینه های مسکن و زندگی دراقامت لهستان

با توجه به رشد روز افزون کسانی که قصد مهاجرت به لهستان را دارند لازم دیدیم توضیحاتی در خصوص میزان  هزینه ها و همچنین شرایط سیاسی و اقتصادی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.برای خرید ملک درکشور های اروپایی مثل آلمان اسپانیا  هلند سوئد اتریش و … شما میبایست حداقل 200هزار یورو هزینه کنید اما برای اجاره ملک در کشورهایی مثل چک اسلواکی مجارستان لهستان و… این مقدار بسیار کمتر است برای مثال در کشوری مثل لهستان اجاره منزلی که از شرایط نسبی برخوردار است بایستی حدود ماهانه چیزی در حدود 1000 تا 1400 زلوتی(هر زلوتی تقریبا 2000تومان)  که پول رایج لهستان است بپردازید که البته این مبالغ در شهرهای کوچکتر به مراتب بسیار کمتر(400 تا 800 زلوتی ) میباشد.

شرایط تحصیلی و سیاسی اقامت لهستان

از لحاظ شرایط سیاسی بایستی دقت کنید تا کشوری را انتخاب کنید که از لحاظ سیاسی با کشورخودتان صلح نسبی   داشته باشد زیرا در غیر اینصورت شما برای هربار رفت و آمد برای دیدن اقوام یاخانواده میبایست منتظر شرایط آرام سیاسی شوید.خوشبختانه کشوری مثل لهستان نه تنها با ایران درحال صلح است بلکه مدارک دانشگاه های لهستان برای وزارت علوم ایران کاملا معتبر و قابل ترجمه بوده است و دانشجویان ایرانی نیز میتوانند از بابت پذیرفته شدن مدارک خود در دانشگاه لهستان اطمینان خاطر داشته باشند که با توجه به توضیحات فوق میتواند اقامت از طریق تحصیل را نیز در دسته بندی راههای سریع و مطمئن اخذ اقامت لهستان قرار داد.

در حال حاضر دانشگاه ورشو (پایتخت لهستان) رشته هایی را به صورت بدون کنکور برای علاقه مندان تحصیل در اروپا ارائه مینماید که عبارتند از رشته های پزشکی رشته های مهندسی و رشته های هنری و همچنین مدیریت در زمینه های گوناگون.

از لحاظ امنیت نیز این نکته شایان ذکر است که لهستان جزو یکی از امن ترین کشور های خاورمیانه ای میباشد که آمار جرم و جنایت در آن بسیار پایین است همچنین لهستان یکی از کشور هایی است که  ساختار اروپایی جمعیت خود را حفظ کرده و  با پرداخت  غرامت به اتحادیه اروپا  مانع ورود پناهندگان جنگی  به داخل خاک کشور خود شد گذشته از این موارد با توجه به نرخ پایین تورم (تقریبا 2%)آمار بیکاری نیز بسیار پایین است که تمام موارد ذکر شده موجب آسودگی خاطر را برای متقاضیان اقامت لهستان خواهد بود.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اقامت لهستان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ