00989129158913 واتساپ 0019292245042

هزینه های مسکن و زندگی دراقامت  لهستان

سپتامبر 17, 2018 - یلدا جانفدا

No Comments

هزینه های مسکن و زندگی دراقامت لهستان

با توجه به رشد روز افزون کسانی که قصد مهاجرت به لهستان را دارند لازم دیدیم توضیحاتی در خصوص میزان  هزینه ها و همچنین شرایط سیاسی و اقتصادی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.برای خرید ملک درکشور های اروپایی مثل آلمان اسپانیا  هلند سوئد اتریش و … شما میبایست حداقل 200هزار یورو هزینه کنید اما برای اجاره ملک در کشورهایی مثل چک اسلواکی مجارستان لهستان و… این مقدار بسیار کمتر است برای مثال در کشوری مثل لهستان اجاره منزلی که از شرایط نسبی برخوردار است بایستی حدود ماهانه چیزی در حدود 1000 تا 1400 زلوتی(هر زلوتی تقریبا 2000تومان)  که پول رایج لهستان است بپردازید که البته این مبالغ در شهرهای کوچکتر به مراتب بسیار کمتر(400 تا 800 زلوتی ) میباشد.

شرایط تحصیلی و سیاسی اقامت لهستان

از لحاظ شرایط سیاسی بایستی دقت کنید تا کشوری را انتخاب کنید که از لحاظ سیاسی با کشورخودتان صلح نسبی   داشته باشد زیرا در غیر اینصورت شما برای هربار رفت و آمد برای دیدن اقوام یاخانواده میبایست منتظر شرایط آرام سیاسی شوید.خوشبختانه کشوری مثل لهستان نه تنها با ایران درحال صلح است بلکه مدارک دانشگاه های لهستان برای وزارت علوم ایران کاملا معتبر و قابل ترجمه بوده است و دانشجویان ایرانی نیز میتوانند از بابت پذیرفته شدن مدارک خود در دانشگاه لهستان اطمینان خاطر داشته باشند که با توجه به توضیحات فوق میتواند اقامت از طریق تحصیل را نیز در دسته بندی راههای سریع و مطمئن اخذ اقامت لهستان قرار داد.

در حال حاضر دانشگاه ورشو (پایتخت لهستان) رشته هایی را به صورت بدون کنکور برای علاقه مندان تحصیل در اروپا ارائه مینماید که عبارتند از رشته های پزشکی رشته های مهندسی و رشته های هنری و همچنین مدیریت در زمینه های گوناگون.

از لحاظ امنیت نیز این نکته شایان ذکر است که لهستان جزو یکی از امن ترین کشور های خاورمیانه ای میباشد که آمار جرم و جنایت در آن بسیار پایین است همچنین لهستان یکی از کشور هایی است که  ساختار اروپایی جمعیت خود را حفظ کرده و  با پرداخت  غرامت به اتحادیه اروپا  مانع ورود پناهندگان جنگی  به داخل خاک کشور خود شد گذشته از این موارد با توجه به نرخ پایین تورم (تقریبا 2%)آمار بیکاری نیز بسیار پایین است که تمام موارد ذکر شده موجب آسودگی خاطر را برای متقاضیان اقامت لهستان خواهد بود.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اقامت لهستان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

یلدا جانفدا

نزدیک به 5 سال است که با برترین شرکتهای ایرانی در زمینه تولید محتوا فعالیت داشته و در تولید محتوا همراه ایشان بوده ام. در شرکت تامین سرمایه خاک، وظیفه ارتباط با وکلای حقوقی در کشورهای مختلف و ترجمه و بروزرسانی مطالب در سایت های شرکت را دارم. <p style="direction: rtl"></p>

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام

یکی از مشاورین زیر را برای ارسال پیام انتخاب کنید.

× مشاوره با واتس اپ