00989129158913

راه اندازی کسب و کار در لهستان و کسب اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

راه اندازی کسب و کار در لهستان و اقامت اروپا

راه اندازی کسب و کار در لهستان میتواند یکی از بهترین راه ها برای کسب اقامت اروپا باشد.خرید بیزینس در اروپا به دلیل اقتصاد رو به رشد لهستان، راه اندازی یک کسب کار در این کشور بسیار سودآور خواهد بود.

 

 مشاهده فرصتهای سرمایه گذاری در اروپا در این لینک موجود است.” فرصتهای سرمایه گذاری “.

باتیس عضو سامانه بین المللی Apastrof.com می باشد که در آن بصورت مستقیم با صاحبان کسب و کار در ارتباط هستید.” سایت خرید بیزینس 

 

علاوه بر آن با خدمات حقوقی و اقامت، حسابداران و دفاتر مجازی بین المللی در ارتباط خواهید بود. “سایت خدمات کسب و کار

 

راه اندازی کسب و کار در اروپا

بسیاری از افراد برای کسب اقامت اروپا اقدام به راه اندازی کسب و کار در لهستان میکنند. با این حال به دلیل نداشتن دانش کافی در این زمینه، بسیاری از این افراد به نتیجه دلپذیری نمیرسند. به همین دلیل دانستن نکاتی در این باره میتواند بسیار سودمند باشد:

  • شماره PESSEL : قبل از طی کردن مراحل راه اندازی کسب و کار در لهستان، داشتن این کد الزامی است و اگر قبل از شروع روند اداری اقدام به دریافت این کد شود، مراحل کاری بعدی بسیار ساده تر خواهند شد. این کد درواقع شناسه یک فرد در کشور لهستان می باشد و کسانی که این شماره را دارند بسیار به کسب اقامت اروپا نزدیک شده اند.
  • انتخاب نوع بیزینس: سالیانه بسیاری از افراد با راه اندازی کسب و کار برای کسب اقامت اروپا اقدام میکنند. به همین دلیل تنوع در این کسب و کارها بسیار زیاد می باشد. توجه به این نکته بسیار مهم است که بازار هر کدام از این کارها همواره در حال تغییر می باشد. بنابراین کسب اطلاعات کافی در این زمینه، قبل از هر اقدامی بسیار مهم می باشد.

 

مراحل خرید بیزینس در اروپا

برای خرید بیزینس در اروپا ابتدا موارد فعال که سودآوری دارند برای شما جستجو شود. اطلاعات مالی از مالک گرفته شده و ارزش گذاری قیمتی بر اساس مجوزها و گزارشات مالی مرکز انجام می شود. تا برگشت سرمایه مناسب در یک بیزنس سودآور داشته باشید.

۱-برای مرحله یک: ابتدا انواع مختلفی ازبیزنس های مختلف مرتبط را نیز ارائه می دهیم.

۲- برای مرحله دو: در مذاکرات سرمایه گذاری با مالکین بیزنس به شما کمک خواهیم کرد.

۳-برای مرحله سه: اطلاعات مالی و مجوزها و سابقه بیزنس از صاحبان بیزنس گرفته می شود.

۴- برای مرحله چهار: چک می شود بیزنس همراه با مشتریان و کادر اجرایی به مالک جدید بدون هیچ تغییری تحویل داده شود.

۵-برای مرحله پنج: در زمینه مشخص شدن ارزش دقیق یک بیزنس و پروسه های انتقال سهام و به دست آوردن حداکثر سود از سرمایه گذاری شما را یاری خواهیم داد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. واتساپ  09129158913 

 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ