00989129158913 واتساپ 0019292245042

راه اندازی کسب و کار در لهستان و کسب اقامت اروپا

آگوست 15, 2018 - یلدا جانفدا

No Comments

راه اندازی کسب و کار در لهستان و اقامت اروپا

راه اندازی کسب و کار در لهستان میتواند یکی از بهترین راه ها برای کسب اقامت اروپا باشد.خرید بیزینس در اروپا به دلیل اقتصاد رو به رشد لهستان، راه اندازی یک کسب کار در این کشور بسیار سودآور خواهد بود.

 

 مشاهده فرصتهای سرمایه گذاری در اروپا در این لینک موجود است.” فرصتهای سرمایه گذاری “.

باتیس عضو سامانه بین المللی Apastrof.com می باشد که در آن بصورت مستقیم با صاحبان کسب و کار در ارتباط هستید.” سایت خرید بیزینس 

 

علاوه بر آن با خدمات حقوقی و اقامت، حسابداران و دفاتر مجازی بین المللی در ارتباط خواهید بود. “سایت خدمات کسب و کار

 

راه اندازی کسب و کار در اروپا

بسیاری از افراد برای کسب اقامت اروپا اقدام به راه اندازی کسب و کار در لهستان میکنند. با این حال به دلیل نداشتن دانش کافی در این زمینه، بسیاری از این افراد به نتیجه دلپذیری نمیرسند. به همین دلیل دانستن نکاتی در این باره میتواند بسیار سودمند باشد:

  • شماره PESSEL : قبل از طی کردن مراحل راه اندازی کسب و کار در لهستان، داشتن این کد الزامی است و اگر قبل از شروع روند اداری اقدام به دریافت این کد شود، مراحل کاری بعدی بسیار ساده تر خواهند شد. این کد درواقع شناسه یک فرد در کشور لهستان می باشد و کسانی که این شماره را دارند بسیار به کسب اقامت اروپا نزدیک شده اند.
  • انتخاب نوع بیزینس: سالیانه بسیاری از افراد با راه اندازی کسب و کار برای کسب اقامت اروپا اقدام میکنند. به همین دلیل تنوع در این کسب و کارها بسیار زیاد می باشد. توجه به این نکته بسیار مهم است که بازار هر کدام از این کارها همواره در حال تغییر می باشد. بنابراین کسب اطلاعات کافی در این زمینه، قبل از هر اقدامی بسیار مهم می باشد.

 

مراحل خرید بیزینس در اروپا

برای خرید بیزینس در اروپا ابتدا موارد فعال که سودآوری دارند برای شما جستجو شود. اطلاعات مالی از مالک گرفته شده و ارزش گذاری قیمتی بر اساس مجوزها و گزارشات مالی مرکز انجام می شود. تا برگشت سرمایه مناسب در یک بیزنس سودآور داشته باشید.

۱-برای مرحله یک: ابتدا انواع مختلفی ازبیزنس های مختلف مرتبط را نیز ارائه می دهیم.

۲- برای مرحله دو: در مذاکرات سرمایه گذاری با مالکین بیزنس به شما کمک خواهیم کرد.

۳-برای مرحله سه: اطلاعات مالی و مجوزها و سابقه بیزنس از صاحبان بیزنس گرفته می شود.

۴- برای مرحله چهار: چک می شود بیزنس همراه با مشتریان و کادر اجرایی به مالک جدید بدون هیچ تغییری تحویل داده شود.

۵-برای مرحله پنج: در زمینه مشخص شدن ارزش دقیق یک بیزنس و پروسه های انتقال سهام و به دست آوردن حداکثر سود از سرمایه گذاری شما را یاری خواهیم داد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. واتساپ  09129158913 

 88783682(021)

یلدا جانفدا

نزدیک به 5 سال است که با برترین شرکتهای ایرانی در زمینه تولید محتوا فعالیت داشته و در تولید محتوا همراه ایشان بوده ام. در شرکت تامین سرمایه خاک، وظیفه ارتباط با وکلای حقوقی در کشورهای مختلف و ترجمه و بروزرسانی مطالب در سایت های شرکت را دارم. <p style="direction: rtl"></p>

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام

یکی از مشاورین زیر را برای ارسال پیام انتخاب کنید.

× مشاوره با واتس اپ