مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

راه اندازی کسب و کار در لهستان و کسب اقامت اروپا

اشتراک گذاری:

قرارداد عدم افشای محرمانگی در خرید کسب و کار
راه اندازی کسب و کار در لهستان و کسب اقامت اروپا، باتیس هلدینگ

راه اندازی کسب و کار در لهستان و اقامت اروپا

راه اندازی کسب و کار در لهستان میتواند یکی از بهترین راه ها برای کسب اقامت اروپا باشد.خرید بیزینس در اروپا به دلیل اقتصاد رو به رشد لهستان، راه اندازی یک کسب کار در این کشور بسیار سودآور خواهد بود.

 

 مشاهده فرصتهای سرمایه گذاری در اروپا در این لینک موجود است.” فرصتهای سرمایه گذاری “.

باتیس عضو سامانه بین المللی Apastrof.com می باشد که در آن بصورت مستقیم با صاحبان کسب و کار در ارتباط هستید.” سایت خرید بیزینس 

 

علاوه بر آن با خدمات حقوقی و اقامت، حسابداران و دفاتر مجازی بین المللی در ارتباط خواهید بود. “سایت خدمات کسب و کار

 

راه اندازی کسب و کار در اروپا

بسیاری از افراد برای کسب اقامت اروپا اقدام به راه اندازی کسب و کار در لهستان میکنند. با این حال به دلیل نداشتن دانش کافی در این زمینه، بسیاری از این افراد به نتیجه دلپذیری نمیرسند. به همین دلیل دانستن نکاتی در این باره میتواند بسیار سودمند باشد:

  • شماره PESSEL : قبل از طی کردن مراحل راه اندازی کسب و کار در لهستان، داشتن این کد الزامی است و اگر قبل از شروع روند اداری اقدام به دریافت این کد شود، مراحل کاری بعدی بسیار ساده تر خواهند شد. این کد درواقع شناسه یک فرد در کشور لهستان می باشد و کسانی که این شماره را دارند بسیار به کسب اقامت اروپا نزدیک شده اند.
  • انتخاب نوع بیزینس: سالیانه بسیاری از افراد با راه اندازی کسب و کار برای کسب اقامت اروپا اقدام میکنند. به همین دلیل تنوع در این کسب و کارها بسیار زیاد می باشد. توجه به این نکته بسیار مهم است که بازار هر کدام از این کارها همواره در حال تغییر می باشد. بنابراین کسب اطلاعات کافی در این زمینه، قبل از هر اقدامی بسیار مهم می باشد.

 

مراحل خرید بیزینس در اروپا

برای خرید بیزینس در اروپا ابتدا موارد فعال که سودآوری دارند برای شما جستجو شود. اطلاعات مالی از مالک گرفته شده و ارزش گذاری قیمتی بر اساس مجوزها و گزارشات مالی مرکز انجام می شود. تا برگشت سرمایه مناسب در یک بیزنس سودآور داشته باشید.

۱-برای مرحله یک: ابتدا انواع مختلفی ازبیزنس های مختلف مرتبط را نیز ارائه می دهیم.

۲- برای مرحله دو: در مذاکرات سرمایه گذاری با مالکین بیزنس به شما کمک خواهیم کرد.

۳-برای مرحله سه: اطلاعات مالی و مجوزها و سابقه بیزنس از صاحبان بیزنس گرفته می شود.

۴- برای مرحله چهار: چک می شود بیزنس همراه با مشتریان و کادر اجرایی به مالک جدید بدون هیچ تغییری تحویل داده شود.

۵-برای مرحله پنج: در زمینه مشخص شدن ارزش دقیق یک بیزنس و پروسه های انتقال سهام و به دست آوردن حداکثر سود از سرمایه گذاری شما را یاری خواهیم داد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. واتساپ  09129158913 

 88783682(021)

دریافت مشاوره تکمیلی

اشتراک گذاری:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

راه اندازی کسب و کار در لهستان و کسب اقامت اروپا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ