مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

افزایش میزان ثبت شرکت لهستان توسط بانوان

اشتراک گذاری:

افزایش میزان ثبت شرکت لهستان توسط بانوان، باتیس هلدینگ

ثبت شرکت لهستان برای بانوان

لهستان یکی از کشورهایی است که راه را برای رشد بانوان هموار کرده است. دولت این کشور از راه‌های مختلفی مانند ثبت شرکت لهستان، این امکان را فراهم کرده است. مطالعات مرکز ما نشان می‌دهد که در سال‌های اخیر، تعداد بانوان متقاضی ثبت شرکت لهستان همواره رو به رشد بوده است. این کشور برای بانوان کارآفرین امتیازات مختلفی مانند اقامت لهستان در نظر گرفته است.

لهستان؛ رتبه نخست در نقش آفرینی برای رشد بانوان

لهستان، پیشگام‌ترین کشوری است که راه را برای رشد و عرضه خلاقیت و نوآوری بانوان هموار کرده است. بر اساس تحقیقات، شبکه بانوان کارآفرین، تعداد بانوانی که در حال حاضر نقش‌های مدیریتی در لهستان دارند، رو به افزایش است به طوری که 41.8 درصد پست‌های مدیریتی در دست بانوان است. تعداد بانوان سرمایه گذار خارجی که ثبت شرکت لهستان را انجام داده‌اند نیز به سرعت در حال رشد است و به زودی خبرهای شگفت انگیزی در این زمینه خواهید شد.

ثبت شرکت لهستان؛ زمینه‌ای برای رسیدن به بهترین جایگاه‌ها

در صورتی که استعداد رهبری یک کسب و کار پربازده و سودآور را در خود می‌بینید و فکر می‌کنید که به عنوان یک خانم، می‌توانید به بالاترین قله‌های موفقیت دست پیدا کنید، درنگ نکنید. بهترین انتخاب برای شما ثبت شرکت لهستان و شروع کار است. البته شما تنها نیستید، شبکه‌هایی در لهستان شکل گرفته است که می‌تواند پشتیبان شما باشد و شما را در مسیر رسیدن به موفقیت یاری دهد.

اقامت لهستان و برخورداری از بالاترین استانداردهای رفاهی

یکی از دلایلی که به شما تأکید می‌کنیم که کسب و کار خود را در لهستان ایجاد کنید و آن را رشد و توسعه دهید، این است که در این کشور، تمامی تلاش‌ها برای بهبود سطح زندگی مردم صورت گرفته است و می‌توانید پس از اخذ اقامت لهستان از مزایای مختلفی همچون تحصیل رایگان بهره‌مند شوید. استانداردهای زندگی در این کشور به شدت بهبود یافته است و پیشنهاد ما به شما این است که برای رسیدن به آسایش بیشتر، اقامت لهستان را دریافت کنید.

خلاصه

ثبت شرکت لهستان برای بانوان یک فرصت عالی است. لهستان با فراهم کردن امکانات مختلف برای بانوان کارآفرین، به رشد و توسعه آنها کمک می‌کند. با ثبت شرکت لهستان، بانوان می‌توانند به بالاترین قله‌های موفقیت دست پیدا کنند و از مزایای اقامت لهستان بهره‌مند شوند.

دریافت مشاوره تکمیلی

اشتراک گذاری:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

افزایش میزان ثبت شرکت لهستان توسط بانوان
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ