00989129158913 واتساپ 0019292245042

مالیات تجاری در آلمان و شرایط اخذ اقامت اروپا

نوامبر 26, 2018 - یلدا جانفدا

No Comments

مالیات تجاری در آلمان و شرایط اخذ اقامت اروپا

قوانین مالیات تجاری در آلمان و شرایط اخذ اقامت اروپا موضوعی است که برای کسانی که قصد ثبت شرکت تجاری در آلمان را دارند، مهم است. آلمان هشتمین و امن ترین کشور در خصوص پرداخت مالیات در جهان است. در آلمان بسیاری از انواع مالیات مستقیم و غیر مستقیم وجود دارد و فردی که مایل به راه اندازی کسب و کار خود می باشد، باید از مهم ترین آنها آگاه باشد. قوانین مالیات تجاری در آلمان و اخذ اقامت اروپا مسئله پیچیده ای نیست و تنها با رعایت قوانین می توان به آسانی از این مرز نیز گذشت.

اگر در بیش از 6 ماه متوالی در آلمان زندگی کرده باشید، شما به عنوان یک “مقیم عادی” در نظر گرفته شده اید و باید مالیات بر درآمد و دارایی های خود را پرداخت کنید. اشخاصی که بیش از 6 ماه در آلمان زندگی نکرده اند، به عنوان ساکن مالیاتی محسوب نمی شوند و بنابراین فقط مالیات حاصل از درآمد را پرداخت می کنند.

پرداخت مالیات تجاری در آلمان و اخذ اقامت اروپا

همه شرکت ها باید مالیات بر درآمد را صرف نظر از اینکه کسب و کارشان به چه صورت است، پرداخت کنند. افرادی که مایل به کسب و کار هستند، باید 25٪ از مالیات شرکت ها را نیز پرداخت کنند، در غیر این صورت به عنوان Körperschaftsteuer شناخته می شود. به طور متوسط ​​18 درصد از مالیات آنها به مالیات تجاری شهرداری یا Gewerbesteuer خواهد رسید.

اگر مدل کسب و کار AG یا GmbH را انتخاب کنید، شما همچنین باید 25٪ مالیات شرکت یا Körperschaftsteuer را پرداخت کنید. بسته به مورد، هر دو 19٪ یا 7٪ به مالیات بر ارزش افزوده یا Mehrwertsteuer – همچنین به عنوان مالیات بر ارزش افزوده شناخته می شود.

اگر شرکت شما وابسته به یکی از کلیساهای تاسیس شده در آلمان باشد، 8٪ یا 9٪ به مالیات کلیسا و 5/5٪ نسبت به اضافه هزینه همبستگی خواهد رسید.

بازگشت مالیات بر درآمد باید تا 31 مه سال پس از آن که درآمد دریافت شده، ثبت شود. اگر از کمک یک مشاور مالیاتی استفاده می کنید، باید برای پرداخت مالیات تجاری در آلمان طبق فرمتی به صورت خودکار تا 30 سپتامبر صادر می شود، عمل کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

یلدا جانفدا

نزدیک به 5 سال است که با برترین شرکتهای ایرانی در زمینه تولید محتوا فعالیت داشته و در تولید محتوا همراه ایشان بوده ام. در شرکت تامین سرمایه خاک، وظیفه ارتباط با وکلای حقوقی در کشورهای مختلف و ترجمه و بروزرسانی مطالب در سایت های شرکت را دارم. <p style="direction: rtl"></p>

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام

یکی از مشاورین زیر را برای ارسال پیام انتخاب کنید.

× مشاوره با واتس اپ