00989129158913

مالیات تجاری در آلمان و شرایط اخذ اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

مالیات تجاری در آلمان و شرایط اخذ اقامت اروپا

قوانین مالیات تجاری در آلمان و شرایط اخذ اقامت اروپا موضوعی است که برای کسانی که قصد ثبت شرکت تجاری در آلمان را دارند، مهم است. آلمان هشتمین و امن ترین کشور در خصوص پرداخت مالیات در جهان است. در آلمان بسیاری از انواع مالیات مستقیم و غیر مستقیم وجود دارد و فردی که مایل به راه اندازی کسب و کار خود می باشد، باید از مهم ترین آنها آگاه باشد. قوانین مالیات تجاری در آلمان و اخذ اقامت اروپا مسئله پیچیده ای نیست و تنها با رعایت قوانین می توان به آسانی از این مرز نیز گذشت.

اگر در بیش از 6 ماه متوالی در آلمان زندگی کرده باشید، شما به عنوان یک “مقیم عادی” در نظر گرفته شده اید و باید مالیات بر درآمد و دارایی های خود را پرداخت کنید. اشخاصی که بیش از 6 ماه در آلمان زندگی نکرده اند، به عنوان ساکن مالیاتی محسوب نمی شوند و بنابراین فقط مالیات حاصل از درآمد را پرداخت می کنند.

پرداخت مالیات تجاری در آلمان و اخذ اقامت اروپا

همه شرکت ها باید مالیات بر درآمد را صرف نظر از اینکه کسب و کارشان به چه صورت است، پرداخت کنند. افرادی که مایل به کسب و کار هستند، باید 25٪ از مالیات شرکت ها را نیز پرداخت کنند، در غیر این صورت به عنوان Körperschaftsteuer شناخته می شود. به طور متوسط ​​18 درصد از مالیات آنها به مالیات تجاری شهرداری یا Gewerbesteuer خواهد رسید.

اگر مدل کسب و کار AG یا GmbH را انتخاب کنید، شما همچنین باید 25٪ مالیات شرکت یا Körperschaftsteuer را پرداخت کنید. بسته به مورد، هر دو 19٪ یا 7٪ به مالیات بر ارزش افزوده یا Mehrwertsteuer – همچنین به عنوان مالیات بر ارزش افزوده شناخته می شود.

اگر شرکت شما وابسته به یکی از کلیساهای تاسیس شده در آلمان باشد، 8٪ یا 9٪ به مالیات کلیسا و 5/5٪ نسبت به اضافه هزینه همبستگی خواهد رسید.

بازگشت مالیات بر درآمد باید تا 31 مه سال پس از آن که درآمد دریافت شده، ثبت شود. اگر از کمک یک مشاور مالیاتی استفاده می کنید، باید برای پرداخت مالیات تجاری در آلمان طبق فرمتی به صورت خودکار تا 30 سپتامبر صادر می شود، عمل کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ