00989129158913

راه های اخذ اقامت لهستان و ثبت شرکت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

راه های اخذ اقامت لهستان

پیدا کردن یک روش خوب برای اخذ اقامت لهستان و ثبت شرکت اروپا می تواند دشوار باشد و همچنین داشتن اقامت در یک مکان با قیمت مناسب در اروپا خصوصا در شهرهای بزرگ می تواند سخت باشد. در چند سال گذشته، لهستان به عنوان یک مقصد توریستی در بین افراد کشورهای مختلف محبوب شده است.
بسیاری از شرکت های خارجی در این کشور فعالیت می کنند و بیشتر دانش آموزان اروپایی لهستان را به عنوان محل تحصیل انتخاب می کنند. در شرایط اروپایی، زندگی در لهستان نسبتا ارزان است.اخذ اقامت لهستان بر اساس فرصت های شغلی موجود در لهستان یکی از راه های اخذ اقامت اروپا است.
افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگری خصوصا کشورهای اتحادیه اروپا دارند باید تمامی شرایط آن کشور را مورد بررسی قرار دهند از جمله شرایط اقتصادی، شرایط زندگی، شرایط کسب و کار و شرایط بسیار دیگر که در طول زندگی فرد تاثیر گذار است و یکی از دلایل اصلی مهاجرت افراد به کشوری غیر از کشور خود می باشد. برای مهاجرت به لهستان و اخذ اقامت اروپا اطلاع از فرصت های شغلی موجود در لهستان یکی از موارد مهم است که باید به آن توجه شود.

انواع ویزا برای ورود به منظور اخذ اقامت لهستان

هر فرد ایرانی برای ورود به اتحادیه اروپا باید ویزا دریافت کند که بسته به نوع سفر و زمان آن به دسته بنده های مختلف توریستی و تجاری تقسیم می شود که در این جا به دو نوع ویزای تجاری اشاره می کنیم.
1- ویزای تایپ (C): ویزای اقامت کوتاه که حداکثر 90 روز در سال معتبر است.
2- ویزای تایپ (D): ویزا ملی برای اقامت بلند ویزای نوع(D) صادر میکند،دارندگان اجازه اقامت و ویزای بلند اقامت ملی (D) صادر می شود.

اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت

پروسه اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت در لهستان مانند تمامی کشورهای اروپایی است با این تفاوت که هزینه های راه اندازی کسب و کار در این کشور فوق الهاده پایین است و نکته مهمتر این که دولت این کشوره برنامه های حمایتی از سرمایه گذار ارائه کرده است. از دیگر جنبه های مهم ثبت شرکت در لهستان مالیات پایین در این کشور است.
پروسه اداری ثبت شرکت لهستان به ترتیب زیر است:
1- نگارش طرح کسب و کار یا برنامه تجاری؛ به این صورت است که ابتدا باید طرح کسب و کار نوشته شود و تایید آن از دادگاه ملی لهستان گرفته شود (که این پروسه و تمامی پروسه های اداری ثبت شرکت لهستان توسط تیم حرفه ای ما انجام می گردد) و شامل موراد زیر است:
a. خلاصه ی کارهای اجرایی اولیه و اهداف کسب و کار
b. نوع سهام و همچنین شرایط خرید سهام شرکت ثبت شده در لهستان
c. برآوردهای مالی و هزینه ها
2- نگارش اساسنامه شرکت؛ بعد از تایید طرح کسب و کار باید اساسنامه شرکت نوشته شود.
3- پروسه اداره ثبت شرکتها و دفاتر اسناد رسمی
4- اجاره دفاتر اشتراکی(باید مکان شرکت مشخص باشد)
5- افتتاح حساب بانکی

برای اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت حتما باید کسب و کار راه اندازی شود(حداقل سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک حدود 30 هزار یورو می باشد که این مبلغ بسته به نوع کسب و کار انتخابی شما متفاوت است ) .متخصصان راه اندازی کسب و کار بین المللی ما شما را برای راه اندازی یک کسب و کار موفق راهنمایی خواهند کرد و به محض راه اندازی اولیه کسب و کار نسبت به دریافت کارت اقامت شما اقدام می شود.

نکات قانونی اخذ اقامت لهستان

خواننده گرامی دقت فرمایید که دلیل ثبت شرکت شما در کشور لهستان به منظور راه اندازی کسب و کار است و به همین دلیل است که به شما اقامت داده می شود و مباحثی مثل شرکت صوری تعریف نشده و غیرقانونی است و به هیچ وجه به این وسیله نمی توانید اقامت لهستان دریافت فرمایید. اولین توصیه ما به شما به عنوان یک مشاور رعایت قوانین و مقررات یک کشور می باشد تا این قوانین بتوانند پشتیبان و حامی شما در زمان رویایی به مشکلات باشند.
اطلاعات جامع درباره اخذ اقامت لهستان و اخذ اقامت اروپا را می توانید از طریق سرفصل های زیر به دست آورید.

1.ثبت شرکت لهستان

2.قوانین سرمایه گذاری در لهستان و اخذ اقامت اروپا
3.شرایط اخذ شهروندی لهستانی
4.اقامت لهستان از طریق ازدواج
5. اقامت لهستان برای اعضای خانواده
6. مالیات در لهستان
7. نرخ بیکاری و شرایط اقامت لهستان
8. بیمه درمانی و مراقبت های پزشکی
9. هزینه های زندگی در لهستان

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

 معرفی موارد مشابه برای سرمایه گذاری در فرصتهای سرمایه گذاری در کانادا به شما معرفی می گردد.
Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ