00989129158913

فرانچایز Ixina

ژوئن 13, 2018 - - in category

Comments are off for this post.

فرانچایز Ixina

IXINA، یک نام تجاری از گروه FBD هست و اولین فرانچایز اروپایی برای آشپزخانه های مجهز است. ماموریت این فرانچایز این است: “دسترسی خوب و مناسب برای بیشترین تعداد ” ، در حقیقت دموکراتیزه کردن با کیفیت و مناسب آشپزخانه ها.
شریک شدن با یک مدل کسب و کار موفق
IXINA، یک نام تجاری از گروه FBD هست و اولین فرانچایز اروپایی برای آشپزخانه های مجهز است. این اولین برند آشپزخانه است که توسط اداره Veritas تایید شده است. ماموریت این فرانچایز این است: “دسترسی خوب و مناسب برای بیشترین تعداد ” ، در حقیقت دموکراتیزه کردن با کیفیت و مناسب آشپزخانه ها.
IXINA پیشگام فروش هوشمند در بخش آشپزخانه است و رهبری خود را بر ارزشهای انسانی، برتری تکنولوژیکی و رقابت اقتصادی کسب کرده است.
شما با یک تیم اختصاصی با روابط نزدیک برای رونق بخشیدن به کسب و کار شما، موفق میشوید و پیشرفت میکنید. آیا می خواهید به لحاظ مالی روابط با کیفیتی با مشتریان خود دشاته باشید؟ آیا ایده موفقیت در تکمیل یکی از فضاهای مورد علاقه برای زندگی در لهستان امکان تجدید نظر را به شما می دهد؟ بسوی یک بخش قویتر با ارزش 2.4 میلیون دلار گام بردارید.
در سال 2016، 14 فروشگاه برنامه ریزی شده است. تا به امروز، این مارک در 30 کشور با 107 فروشگاه در لهستان و 230 کشور حضور دارد.
• برای مشتریان، مفهوم IXINA بر اساس سیاست قیمت گذاری خالص، شفافیت، احترام مطلق برای مصرف کننده، مهمان نوازی، مشاوره و خدمات است.
• برای franchisees، ارتباطات پویا و ساده سازی فرایند از حجم زیادی برخوردار است و به آنها اجازه می دهد تا راه حل های مصرف کننده را با قیمت های بسیار رقابتی ارائه دهند. متوسط سطح سودآوری پس از 3 سال فعالیت حدود 6٪ است، که عملکرد برتر در مقایسه با استانداردهای بازار است.
در فروشگاه ها، همه چیز برای ارائه اطلاعات دقیق برای مشتریان و مشاوران متخصص آشپزخانه IXINA و به طور خاص برای ایجاد یک راه حل که بهترین ملاقات ها و نیازهای مشتری را برآورده می کند، آموزش داده شده است.
پشتیبانی از franchisor
• IXINA به شما اجازه می دهد تا در 4 ماه به یک franchisee تبدیل شوید! آموزش آکادمیک Ixina
• آموزش ابتدایی: 5 هفته تئوری + 2 هفته غوطه وری (مدیر و فروشندگان)، 1 هفته (مدیر)
• آموزش مداوم: فروش، مدیریت، مربیگری، محصولات، کامپیوتر (چندین دوره 1 تا 5 روز)
• آموزش درست به عنوان بخشی از شبکه انیمیشن
شبکه انیمیشن: انیمیشن با 5 انیماتور و 1 مدیر شبکه ادامه می یابد که هر 6 هفته شما را ملاقات می کند.
پشتیبانی: مربیگری مدیریت کامپیوتر تجاری تجارتی.
آیا مشخصات مورد نیاز دارید؟
• مشخصات معمول موجود برای فرانچایزرها و یا کسانی که به دنبال مارک تجاری و یا برند مطلوب هستند: 1 تا 2 سال تجربه در فروش B2B و B2C.
• تجربه در برخورد با مشتریان ضروری است. شما باید قبلا مهارتهای فروش مستقیم یا غیرمستقیم برای پیوستن به ما یا با مشتریان B2B یا B2C داشته باشید
• شما ممکن است بخواهید دوباره تحصیل کنید، شما یک کارآفرین یا معامله گر هستید که مایل به تنوع بخشیدن به بخش های دیگر است، یک متخصص حرفه ای که مایل به حرکت به سوی توزیع است، یک فروشنده که مایل است برای کسب سود خود از کسب و کار IXINA بسازد.

Category: فرنچایز
Sub-Categories:
Tags:

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ