Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

3 روش برای ثبت شرکت لهستان در زمینه طراحی گرافیک

موارد بحث شده

3 روش برای ثبت شرکت لهستان در زمینه طراحی گرافیک

ثبت شرکت لهستان در زمینه طراحی گرافیک به طور کلی به سه شکل انجام می‌شود. در این مقاله قصد داریم نگاهی کلی به این سه روش داشته باشیم و مزایا و معایب آن‌ها را به صورت کلی بیان کنیم. نکته این است که در هر سه روش امکان اخذ اقامت لهستان وجود دارد ولی میزان درآمد و قوانین کار کردن در هر کدام از روش‌ها با یکدیگر فرق دارد.

اولین روش برای ثبت شرکت لهستان : برندسازی

اولین روشی که برای راه اندازی کسب و کار در لهستان در زمینه طراحی گرافیک وجود دارد، برندسازی است. در این روش شما به عنوان یک برند نوظهور شروع به کار و فعالیت می‌کنید و با صرف هزینه‌های بازاریابی مشتریان لازم را به کسب و کار خودتان جذب می‌کنید.

سیاست قیمت‌گذاری بر عهده شما است و این شما هستید که کسب و کار خودتان را هدایت می‌کنید و جلو می‌برید و در نهایت هم باید مبلغی را به عنوان مالیات به دولت لهستان بپردازید. بنابراین برندسازی یکی از روش‌های خوب برای ثبت شرکت لهستان محسوب می‌شود. بازدهی این روش مدتی زمان می‌برد ولی در صورتی که درآمدی کسب کنید، تمام درآمد از آن خودتان است. از طرفی باید هزینه‌های تبلیغات و بازاریابی را هم درنظر بگیرید.

روش دوم: ایجاد شعبه‌ای از کسب و کار خودتان در لهستان

در این روش شما باید شعبه‌‎ای از کسب و کار خودتان را که در کشوری دیگر مانند ایران دارید در لهستان راه اندازی کنید. مزایا و معایب این روش هم دقیقاض مانند برندسازی است و تفاوت چندانی با آن ندارد.

در این روش هم کلیه درآمدی که کسب می‌کنید متعلق به خودتان است ولی باید بخشی از این درآمد را مالیات بدهید. از طرفی هزینه بازاریابی و جذب مشتری را هم باید خودتان متقبل شوید.

روش سوم: فرنچایز

این روش یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش‌ها برای ثبت شرکت لهستان به حساب می‌آید. با انتخاب روش فرنچایز شما در واقع نمایندگی یک برند معتبر که الآن همه آن را می‌شناسند را تأسیس می‌کنید. این روش هم مزایا و معایب خاص خودش را دارد که در مقاله « روش فرنچایز: روشی عالی برای ثبت شرکت لهستان در زمینه طراحی گرافیک » به صورت کامل به این مسائل می‌پردازیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان کافی است با شماره‌های موسسه یورو اقامت که در پایان این مقاله آمده است تماس حاصل نمایید. مشاوران و متخصصان این مجموعه همیشه آماده خدمت‌رسانی به شما هستند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

3 روش برای ثبت شرکت لهستان در زمینه طراحی گرافیک
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ