Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

چرا ثبت شرکت عمان در منطقه آزاد تجاری صحار؟

موارد بحث شده

وقتی صحبت از ثبت شرکت عمان به میان می‌آید، منطقه آزاد تجاری یکی از مکان‌هایی است که به کارآفرینان و سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود. در صورتی که بتوانید شرکت خود را در این منطقه ثبت کنید، امکان اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت نیز برای شما وجود دارد. این منطقه آزاد مشوق‌ها و طرح‌های تشویقی خاصی دارد که بسیاری از کارآفرینان را مایل به ثبت شرکت عمان در خود کرده است.

در این مطلب قصد داریم به طرح‌های تشویقی و مزایای منحصر به فرد ثبت شرکت عمان در منطقه آزاد تجاری صحار بپردازیم.

بسته‌های تشویقی برای ثبت شرکت عمان در منطقه آزاد تجاری صحار

مالکیت صد در صد بر شرکت

یکی از اصلی‌ترین مزایایی که با راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری صحار به دست می‌آورید، مالکیت صد در صد بر شرکتی است که در عمان تأسیس کرده‌اید و این موضوع می‌تواند مشوقی برای خوب برای شما باشد.

معافیت شرکت از مالیات به مدت 25 سال

یکی از مهم‌ترین دلایل ثبت شرکت عمان در این منطقه آزاد، معافیت‌های مالیاتی است. با معاف شدن از مالیات می‌توانید بخش زیادی از درآمدتان را نزد خود نگه دارید، پس انداز کنید یا در جهت توسعه فعالیت‌های خود سرمایه‌گذاری نمایید.

سرعت در ثبت شرکت عمان در صحار

یکی از مهم‌ترین مزایای این منطقه آزاد، انجام شدن سریع فرآیند اداری ثبت شرکت در این منطقه است. طی 30 روز تمام روند اداری انجام می‌شود و شرکت شما به ثبت می‌رسد و پس از آن می‌توانید امور اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت را دنبال کنید.

امکان استفاده از نیروهای خارجی با نسبت 85 درصد

یکی از مزایای این منطقه آزاد تجاری این است که کارآفرینان را مجبور به بکارگیری نیروی داخلی نمی‌کند و دست آن‌ها را تا حدود زیادی باز می‌گذارد. کارآفرینان می‌توانند تا سقف 85 درصد از نیروهای خود را از بین افراد خارجی انتخاب نماید.

نیاز به سرمایه کم

برای راه اندازی کسب و کار در این منطقه به سرمایه زیادی نیاز نیست در حالی که شاید در مناطق دیگر عمان نیاز باشد مبلغ قابل توجهی را در بانک‌های این کشور سرمایه‌گذاری کنید و اسناد آن را به دولت عمان نشان دهید تا در پرونده شما درج گردد.

موسسه یورو اقامت با تکیه بر تجربه خوب خود در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت می‌توانید تمامی نیازهای کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در رابطه با کارآفرینی و اخذ اقامت را برآورده سازد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت عمان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

برچسب ها:

Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

چرا ثبت شرکت عمان در منطقه آزاد تجاری صحار؟
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ