Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

پس از ثبت شرکت لهستان باید چقدر حقوق به کارکنانم بپردازم؟

موارد بحث شده

یکی از مسائل مهمی که همواره پیش روی کارآفرینان و سرمایه‌گذاران متقاضی ثبت شرکت لهستان قرار دارد این است که باید سر موقع حقوق کارمندان خود را بپردازند و مزایایی است که لازم را به آن‌ها بدهند. یکی از شرایط اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت توانایی پراخت حقوق به کارکنان است.

مسلماً لهستان نیز مانند سایر کشورهای دنیا تخصص‌های گوناگونی دارد که هر تخصص بسته به میزان حرفه‌ای و خاص بودن حقوق دریافت می‌کند. در این مطلب قصد داریم به این مسئله بپردازیم که میانگین حقوق در رشته‌ها و زمینه‌های کاری مختلف در لهستان چقدر است.

میانگین حقوق در رشته‌های مختلف در لهستان

لهستان یکی از درآمدسازترین کشورهای اروپاست. وضعیت کار در این کشور نسبتاً خوب است و مهاجران بسیاری از سراسر جهان برای کار به این کشور مهاجرت می‌کنند. بسیاری از متخصصان و کارشناسان مهاجرت بر این باور هستند که حقوق در لهستان پایین‌تر از سایر نقاط اروپاست و حتماً باید بالاتر رود تا شرایط بهتر و مرفه‌تری برای کارمندان و کارگران به وجود بیاید.

این در حالی است که موسسه یورو اقامت بسیاری از کارآفرینان و متقاضیان راه اندازی کسب و کار را به ثبت شرکت لهستان دعوت می‌کند. ثبت شرکت لهستان از این جهت می‌تواند مناسب باید که وضعیت حقوقی آن هم برای کارآفرینان و هم برای کارکنان مناسب است. به بیان دیگر وضعیت مالی در این کشور به شکلی تنظیم شده است که دو طرف (کارآفرین و کارکنان) سود ببرند.

از سوی دیگر کارآفرینان و سرمایه‌گذارانی که شرکت خود را در این کشور راه اندازی می‌کنند، می‌توانند پس از مدتی اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت را بگیرند. بسیاری از متقاضیان ثبت شرکت از متخصصان ما سوال می‌کنند که میانگین حقوق در لهستان برای هر شغل و تخصص به چه صورت است؟

ما با مطالعاتی که در این زمینه انجام داده‌ایم می‌خواهیم به این سوال در این مطلب پاسخ دهیم:

رشته و تخصص میانگین حقوق در لهستان (ماهیانه)
بخش کسب و کار 4600 زلوتی
صنعت ساخت و ساز 4482 زلوتی
بخش فناوری اطلاعات 8379 زلوتی
بخش تجارت و بازرگانی 4392 زلوتی
صنعت مهمان‌نوازی یا مهمان‌یاری 3414 زلوتی
مشاغل اداری 3342 زلوتی
بخش خرید و فروش املاک 4734 زلوتی

 

با توجه به موارد فوق می‌توانید به راحتی متوجه شوید که بخش فناوری اطلاعات (IT) در کشور لهستان از حقوق و مزایای بسیارخوبی بهره‌مند است و به همین خاطر بسیاری از متخصصان این حوزه به لهستان مهاجرت می‌کنند.

ویژه علاقمندان به ثبت شرکت لهستان

در صورتی که علاقمند به ثبت شرکت لهستان هستید، کافی است با شماره‌هایی که در سایت قرار داده‌ایم تماس حاصل نمایید و از مشاوران ما در یورو اقامت مشورت بگیرید. ما همیشه علاقمند به پیروزی و موفقیت شما هستیم.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

پس از ثبت شرکت لهستان باید چقدر حقوق به کارکنانم بپردازم؟
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ