Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

نکات اورژانسی قبل از ثبت شرکت لهستان (2)

موارد بحث شده

ثبت شرکت لهستان و موفقیت پس از آن نیاز به یک سری از نکات خاص دارد. در صورتی که این نکات و ریزه‌کاری‌ها را رعایت کنید می‌توانید با خاطر آسوده به دائمی کردن اقامت لهستان فکر کنید. در مقاله « نکات اورژانسی قبل از ثبت شرکت لهستان (1) » سعی کردیم سه نکته زیر را بیان کنیم و در این مقاله می‌خواهیم آن نکات را کامل کنیم:

  • کسب و کار خود را به شکلی راه اندازی کنید که محصولات و خدماتی که عرضه می‌کنید با محیط زیست سازگاری داشته باشد
  • در کسب و کار خود به فرهنگ لهستان توجه داشته باشید و به آن احترام بگذارید
  • گوش به دهان مشتری بسپارید؛ زیرا وقتی به مشتری توجه می‌کنید اعتماد او را جلب می‌کنید و همین جلب اعتماد موجب افزایش فروش شما می‌شود

حال نوبت به چند نکته تکمیلی می‌رسد که در ادامه به صورت کامل بیان خواهد شد:

نکات تکمیلی برای ثبت شرکت لهستان

در ادامه نکات بالا دو نکته دیگر باقی مانده است که برای موفقیت در سال 2020 باید در نظر بگیرید:

1. به فکر مدرنیزه کردن کسب و کار خودتان باشید

امروزه یکی از مسائلی که بین کسب و کارهای مختلف باب شده، مدرنیزه کردن و استفاده از اینترنت است که در اصطلاح به این روش «تجارت الکترونیک» گفته می‌شود. در حال حاضر در صورتی که به دنبال موفقیت و پیروزی در کسب و کار خود هستید باید استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی را در اولویت خودتان قرار دهید.

سعی کنید پس از ثبت شرکت لهستان تبلیغات خود را در تمامی شبکه‌های اجتماعی انجام دهید تا بتوانید خودتان را در تمامی رسانه‌ها مطرح کنید. البته در صورتی که کسب و کار خود را از طریق فرنچایز راه اندازی کنید، برند اصلی خودش بخش زیادی از کارهای تبلیغاتی را بر عهده خواهد داشت.

2. نیاز بازار لهستان را بررسی کنید

یکی از مهم‌ترین کارهایی که باید قبل از ثبت شرکت لهستان انجام دهید این است که نیاز بازار این کشور را پیدا کنید و سعی کنید بهترین پاسخ ممکن را به آن نیاز بدهید. برای این کار می‌توانید با مشاوران و متخصصان موسسه یورو اقامت که در این حوزه فعالیت دارند مشورت کنید.

برای کسب اطلاعات کامل در مورد ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان کافی است با شماره‌هایی که در سایت قرار گرفته تماس بگیرید. مشاوران یورو اقامت تمام تلاش خود را برای موفقیت و پیروزی شما پس از راه اندازی بیزنس در لهستان خواهند کرد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

نکات اورژانسی قبل از ثبت شرکت لهستان (2)
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ