Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

مزایای ثبت شرکت لهستان و راه اندازی پمپ بنزین در این کشور (2)

موارد بحث شده

مزایای ثبت شرکت لهستان و راه اندازی پمپ بنزین در این کشور (2)

در مقاله « مزایای ثبت شرکت لهستان و راه اندازی پمپ بنزین در این کشور (1) » تلاش کردیم که چند مورد از مزایای راه اندازی بیزنس پمپ بنزین در لهستان را بیان کنیم. در ادامه این مقاله نیز قصد داریم چند مزیت دیگر این کسب و کار را عنوان کنیم تا در صورتی که تمایل به راه اندازی چنین بیزنسی در این کشور دارید، بتوانید تصمیمی درست، هوشمندانه و آگاهانه اتخاذ کنید. توجه داشته باشید که پمپ بنزین یکی از کسب و کارهایی است که با تکیه بر آن به راحتی می‌توانید اقامت لهستان را برای خودتان دائمی کنید.

چند مزیت دیگر برای ثبت شرکت لهستان و راه اندازی بیزنس پمپ بنزین

پمپ بنزین نیازی به نیروی کار حرفه‌ای ندارد

یکی از مزایای راه اندازی پمپ بنزین از طریق ثبت شرکت لهستان این است که می‌توانید چند کارگر ساده و غیرحرفه‌ای استخدام کنید و کار خود را از این طریق پیش ببرید. مزیت این کار آن است که نیاز به پرداخت حقوق بالا ندارید. از طرفی نیروی کار در لهستان نسبت به سایر کشورهای اروپایی ارزان‌تر است.

شایان ذکر است در صورتی که می‌خواهید در کنار پمپ بنزین تعمیرگاه خودرو و فروش لوازم یدکی راه اندازی کنید، کافی است برای همین بخش‌ها نیروی کار ماهر استخدام کنید. همچنین بخش‌های اداری کسب و کار شما مانند واحد حسابداری نیاز به نیروی متخصص دارد.

همچنین می‌توانید شخصی را به عنوان جایگزین خودتان منصوب کنید تا بتوانید با فراغ بال بیشتری به کسب و کارهای دیگر بپردازید یا به جای درگیر شدن در عملیات و فرآیندهای روزانه، به فکر توسعه بیزنس باشید.

در این بیزنس همه چیز در اختیار شما خواهد بود

وقتی پس از ثبت شرکت لهستان پمپ بنزین خودتان را راه اندازی کنید، تمامی تصمیمات به عهده خودتان است و در واقع این شما هستید که این بیزنس را پیش می‌برید.

  • می‌توانید تعیین کنید که چه خدماتی در بیزنس شما ارائه شود
  • می‌توانید ساعات کاری خودتان را تعیین کنید
  • می‌توانید به دیگران اجازه دهید که نمایندگی پمپ بنزین شما را در محل دیگری افتتاح کنند

در صورتی که تمایل دارید سایر مزایای بیزنس پمپ بنزین را بدانید، مقاله « مزایای ثبت شرکت لهستان و راه اندازی پمپ بنزین در این کشور (3) » آماده مطالعه است. در صورت تمایل به راه اندازی بیزنس و اخذ اقامت لهستان از این طریق کافی است با شماره‌های مندرج در سایت یورو اقامت تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

مزایای ثبت شرکت لهستان و راه اندازی پمپ بنزین در این کشور (2)
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ