Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

روش فرنچایز: روشی عالی برای ثبت شرکت لهستان در زمینه طراحی گرافیک

موارد بحث شده

روش فرنچایز: روشی عالی برای ثبت شرکت لهستان در زمینه طراحی گرافیک

ثبت شرکت لهستان در زمینه طراحی گرافیک می‌تواند درآمد بسیار خوب و قابل قبولی به همراه داشته باشد. البته باید بدانید که از کدام روش شرکت خود را ثبت و راه اندازی کنید تا درآمد قابل قبول خود را رقم بزنید. یکی از بهترین روش‌ها برای ثبت شرکت در کشور لهستان روش فرنچایز است. در ادامه این مطلب تصمیم داریم به مزایا و محاسنی که این روش را به یکی از بهترین روش‌ها تبدیل کرده است بپردازیم. شایان ذکر است که امکان اخذ اقامت لهستان از طریق فرنچایز وجود دارد.

فرنچایز روشی آسان و سریع برای رسیدن به درآمد

در روش فرنچایز پس از ثبت شرکت لهستان شما نماینده یک برند معتبر خواهید شد. با این کار همه مشتریان در حوزه تخصصی طراحی گرافیک شما را می‌شناسند و به خاطر اعتمادی که به شما دارند، سفارش خودشان را به شما می‌سپارند. این در حال است که در روش فرنچایز کسی شما را نمی‌شناسد و در نتیجه ممکن است تا  زمانی که به شما اعتماد کنند و همه کارهایشان را به شما بسپارند کمی طول بکشد. از این رو گفته می‌شود که روش فرنچایز روشی سریع و آسان برای رسیدن به درآمد است.

پس از ثبت شرکت لهستان نیازی به بازاریابی ندارید

یکی از مزایای روش فرنچایز برای راه اندازی کسب و کار طراحی گرافیک در لهستان این است که نیازی به بازاریابی ندارد؛ زیرا وقتی برند اصلی برای خودش بازاریابی و تبلیغات می‌کند در واقع برند شما هم از این بازاریابی بهره‌مند می‌شود. البته برای معرفی خودتان به مردم می‌توانید در همان ابتدای ورود به لهستان مقداری تبلیغات کنید تا همه بفهمند نمایندگی شما آغاز به کار کرده است.

باید بخشی از درآمدتان را به برند اصلی بدهید

شما در واقع نمایندگی برند اصلی هستید و دارید از معروفیت و شهرت آن برند درآمد کسب می‌‎کنید. بنابراین معقول و منطقی است که بخواهید بخشی از درآمد خودتان را در بازه‌های زمانی مشخص به برند اصلی بدهید. قبل از افتتاح نمایندگی شما باید یک جلسه مذاکره با نمایندگان برند اصلی برگزار کنید و تمام مسائل از جمله میزان سودی که باید بپردازید و فواصل زمانی که باید این سود را بدهید را با آن‌ها در میان بگذارید.

متخصصان یورو اقامت می‌توانند در جلسات مذاکره در کنار شما باشند تا همه چیز به شکل قانونی و صحیح انجام گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان کافی است با شماره‌های موسسه یورو اقامت که در ادامه مشاهده می‌کنید تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

روش فرنچایز: روشی عالی برای ثبت شرکت لهستان در زمینه طراحی گرافیک
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ