Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

ثبت شرکت لهستان سریع و راحت با یورو اقامت

موارد بحث شده

ثبت شرکت لهستان یکی از پرطرفدارترین و بهترین حوزه‌های فعالیت یورو اقامت است که در چند سال اخیر مورد استقبال بسیاری از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران قرار گرفته است. در این مقاله تصمیم داریم به خدمات موسسه یورو اقامت برای ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت اشاره کنیم.

یورو اقامت؛ نماد سرعت در ثبت شرکت لهستان

موسسه یورو اقامت در چند سال گذشته تمام تمرکز خود را به این مسئله معطوف کرد که چگونه می‌تواند خود را از سایر مراکز راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت لهستان متمایز کند. متخصصان این مجموعه پس از تحقیقات فراوان به این باور رسیدند که بهترین کار، افزایش سرعت ثبت شرکت در کشور لهستان و اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت است. پس از پیدا کردن این راهکار، کارشناسان این مجموعه تلاش کردند که تا حد امکان سرعت فرایند اداری برای راه اندازی بیزنس در لهستان را بالا ببرند.

هزینه مناسب؛ دومین مزیت رقابتی یورو اقامت

یکی از نکات دیگری که موسسه یورو اقامت در چند سال گذشته تمرکز زیادی روی آن داشته، مسئله هزینه راه اندازی کسب و کار است. این مجموعه با بکار بستن یک راهکار فوق‌العاده بخش زیادی از هزینه‌ها را کاهش داد و باعث شد که بسیاری از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران از کم بودن هزینهثبت شرکت لهستان شگفت‌زده شوند. در صورتی که تمایل دارید از این راهکار مطلع شوید تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

افتتاح دفتر یورو اقامت در لهستان

یورو اقامت با راه اندازی یک دفتر در لهستان، کار و زحمت راه اندازی کسب و کار در لهستان را به شدت کاهش داد. با این کار هزینه‌‎ها افت کرد و سرعت راه اندازی بیزنس به شدت افزایش یافت. این مسیر باعث شد که کارآفرینان و سرمایه‌گذاران پس از ثبت شرکت لهستان بتوانند به راحتی با نمایندگان و مشاوران این مجموعه به صورت حضوری ارتباط بگیرند و مشکلات خود را حل کنند.

ثبت شرکت لهستان از روش‌های مختلف

موسسه یورو اقامت از روش‌های مختلف می‌تواند کسب و کار شما را راه اندازی کند که در ادامه به چند مورد از این روش‌ها اشاره شده است:

  • برندسازی
  • فرنچایز
  • ایجاد شعبه

این مجموعه می‌تواند شرکت شما را بدون محدودیت در لهستان راه اندازی کند تا بتوانید خیلی سریع به اهداف و آرزوهای خود در این کشور دست پیدا کنید. بزرگ‌‎ترین و مهم‌ترین آرزوی یورو اقامت این است که کارآفرینان بتوانند به راحت‌ترین شکل ممکن کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی کنند و به موفقیت دست پیدا کنند. در صورتی که قصد ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت را دارید، کافی است با شماره‌های این مجموعه که در سایت قرار دارد، تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

 

برچسب ها:

Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

ثبت شرکت لهستان سریع و راحت با یورو اقامت
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ