00989129158913

آگاهی از چشم انداز صنایع برای ثبت شرکت اسلواکی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در صورتی که جزء افرادی هستید که قصد دارید ثبت شرکت اسلواکی را انجام دهید، لازم است که آگاهی نسبتاً بالایی در مورد آینده صنایع این کشور داشته باشید تا بتوانید نقش خود را به عنوان یک سرمایه گذار خارجی به خوبی ایفا کنید و در نهایت اقامت اسلواکی را دریافت کنید.

تمرکز صنایع اسلواکی برای آینده بر چه حوزه‌هایی است؟

در این مطلب قصد داریم که به صنایعی اشاره کنیم که در صورتی که بتوانید وارد آنها شوید، به راحت‌ترین شیوه ممکن خواهید توانست اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت را دریافت کنید. در زیر به اصلی‌ترین مواردی اشاره می‌کنیم که دولت اسلواکی دارد روی آنها سرمایه گذاری می‌کند و برای توسعه آنها، امکان ثبت شرکت اسلواکی را هم برای سرمایه گذاران خارجی فراهم کرده است:

  • ماشین آلات (خودروسازی و مهندسی مکانیک)
  • انرژی و فناوری‌های پاک
  • ارتباطات و فناوری اطلاعات، پژوهش و توسعه و کسب و کارهای نوپا (استارتاپ‌ها)
  • صنعت بهداشت و درمان
  • رباتیک
  • امنیت سایبری

فناوری اطلاعات، پرطرفدارترین حوزه کاری برای ثبت شرکت اسلواکی

اگر نگاهی به لیست بالا بیندازید، خواهید دید که در صورتی که در یکی از حوزه‌های مرتبط با فناوری اطلاعات (امنیت سایبری، رباتیک و استارتاپ‌های فناوری) کار کنید و ثبت شرکت اسلواکی را انجام دهید، به راحت‌ترین شیوه ممکن می‌توانید اقامت اسلواکی را بگیرید.

در مطلبی دیگر به صورت مفصل به ثبت شرکت اسلواکی و راه اندازی کسب و کار در حوزه فناوری اطلاعات خواهیم پرداخت.

اسلواکی یکی از رهبران جهان در زمینه مهندسی مکانیک و ماشین آلات

اسلواکی در زمینه صنعت خودروسازی، در سال 2014 حدود 1 میلیون خودرو تولید کرد و این نشان می‌دهد که در حال و آینده، این صنعت بسیار فعال و شکوفا خواهد بود و می‌تواند زمینه رشد را برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی این کشور فراهم کند.

تأمین انرژی اسلواکی از طریق انرژی هسته‌ای و انرژی‌های پاک

بخش زیادی از صنعت انرژی اسلواکی از طریق انرژی‌های پاک، تجدیدپذیر و هسته‌ای تولید و تأمین می‌شود. انرژی هسته‌ای حدود 55 درصد و انرژی‌های تجدیدپذیر حدود 9.7 درصد از برق این کشور را تأمین می‌کند. تا سال 2020 قرار است که سهم انرژی‌های تجدیدپذیر در تأمین برق این کشور به 14 درصد برسد که عدد جالب توجهی است. قرار است که تا سال 2050، این کشور تمام انرژی خود را از راه‌های تجدیدپذیر تأمین کند.

با توجه به مطالبی که بیان شد، سرمایه گذاری و ثبت شرکت اسلواکی در زمینه انرژی‌های پاک هم توصیه می‌شود. در صورتی که به دنبال اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت هستید، می‌توانید از مشاوره متخصصان ما نیز استفاده کنید تا تمامی مراحل و نحوه کار برای شما بیان گردد. برای این کار کافی است با شماره‌های ما تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

09129158913 (واتساپ دفتر اروپا)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ