00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی

می 23, 2018 - یلدا جانفدا - in category مقالات

No Comments

ثبت شرکت اسلواکی و اخذ اقامت اسلواکی

در این مطلب سعی داریم توضیحاتی راجب به ثبت شرکت اسلواکی به منظور دریافت کارت اقامت و مزایای و شرایط سرمایه گذاری در اسلواکی را توضیح دهیم.

پکیج  ثبت شرکت اسلواکی با مبلغ ۲۰۰۰ یورو توسط کارگزاران اسلواکی ویژه دوران COVID-19.

لینک درخواست ثبت شرکت در اسلواکی و لهستان  لینک درخواست ثبت شرکت

 

باتیس عضو سامانه بین المللی Apastrof.com می باشد که در آن بصورت مستقیم و بدون هزینه های واسط با کارگزاران ثبت شرکت، وکلای حقوقی و اقامت، حسابداران و دفاتر مجازی بین المللی در ارتباط خواهید بود.

 

 

کارشناسان شرکت batisholding.com در زمینه ثبت شرکت اسلواکی شما را راهنمایی خواهند کرد. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان اخذ نمایید. شماره دفتر تهران ۸۸۷۸۳۶۸۲ و یا ارسال پیام در شماره واتساپ دفتر اروپا ۰۹۱۲۹۱۵۸۹۱۳

 

کشور اسلواکی و ثبت شرکت اسلواکی

اسلواکی کشوری است که همانند لهستان و چک و مجارستان کمترین میزان مالیات در اتحادیه اروپا را دارد و همچنین میزان آوره مالی در این دسته کشورها نسبت به سایر کشورهای اروپایی بسیار کمتر تعریف شده است.مورد پر اهمیت تر اینکه این کشورها اقامت و شهروندی سریعتری اعطا می کنند. ثبت شرکت اسلواکی یکی از راه های اخذ اقامت و شهروندی کشور محسوب می شود. شما برای مهاجرت به یک کشور اروپایی باید اقدام به ثبت شرکت و یا سرمایه گذاری نمائید ولی ثبت شرکت روش کم هزینه تر می باشد و صرف زمان کمتری دارد و از طریق ثبت شرکت می توانید برای خود و اعضای خانواده خود اقامت یک کشور را اخذ نمائید.

 

انواع ثبت شرکت اسلواکی

انواع نهاد های تجاری در اسلواکی:

♦ شرکت مسئولیت محدود در اسلواکی: بهترین مدل ثبت شرکت برای پیگری راه اندازی کسب و کار خصوصی و پییری پروسه های اقامتی می باشد. پس از افتتاح حساب سپرده سرمایه گذاری با حداقل 5000 یورو سرمایه و با وجود یک یا دو نفر هسئت مدیره قابل تاسیس می باشند.

شرکت سهامی خاص (A.S ): به دو شکل شرکت های خصوصی و دولتی قابل تاسیس می باشد.شرکت خصوصی قادر به تجارت آزاد نمی باشد در حالی که شرکت دولتی که در فهرست بازارهای سهامی اروپا قرار گرفته است قادر به تجارت آزاد می باشد.

شرکت تضامنی : شرکتی است که امور تجاری بین دو یا چند نفر با مسئولیت محدود تشکیل می شود.

پروسه اداری ثبت شرکت اسلواکی

پروسه اداری ثبت شرکت در اسلواکی به ترتیب زیر می باشد:

 

 1. نگارش طرح کسب و کار یا برنامه تجاری که شامل موارد زیر است:
  • خلاصه ی کارهای اجرایی اولیه و اهداف کسب و کار
  • نوع سهام و همچنین شرایط خرید سهام شرکت ثبت شده در اسلواکی
  • برآوردهای مالی و هزینه ها
 2. نگارش اسنامه شرکت
 3.  پروسه اداره ثبت شرکتها و دفاتر اسناد رسمی
 4. اجاره دفاتر اشتراکی(باید مکان شرکت مشخص باشد)
 5. افتتاح حساب بانکی سرمایه گذاری و ثبت شرکت اسلواکی شرایط مناسبی را برای اقامت فرد در اروپا فراهم می آورد.

در ادامه به مزایای سرمایه گذاری در اسلواکی و در واقع ویژگی های این نوع سرمایه گذاری اخذ اقامت اسلواکی و ثبت شرکت اسلواکی می پردازیم.

مزایای ثبت شرکت اسلواکی و اخذ اقامت اسلواکی:

 1. عدم محدودیت سنی برای اخذ اقامت اسلواکی
 2. عدم نیاز به مدرک زبان تخصصی همانند آیلتس
 3. عدم نیاز به حضور دائم در این کشور
 4. اخذ اقامت اروپا با اخذ اقامت اسلواکی
 5. امکان سفر ، تحصیل و زندگی در هریک از کشورهای اتحادیه اروپا با اخذ اقامت اسلواکی

درصورتی که برای راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت اسلواکی و سرمایه گذاری اسلواکی نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید. تیم متخصصان بین الملل ما با سالها تجربه در زمینه انواع روش های راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری شما را برای ورود به اسلواکی هدایت و راه نمایی می نماید. برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اسلواکی و ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.  88783682(021)

09129158913 (واتساپ دفتر اروپا)

یلدا جانفدا

نزدیک به 5 سال است که با برترین شرکتهای ایرانی در زمینه تولید محتوا فعالیت داشته و در تولید محتوا همراه ایشان بوده ام. در شرکت تامین سرمایه خاک، وظیفه ارتباط با وکلای حقوقی در کشورهای مختلف و ترجمه و بروزرسانی مطالب در سایت های شرکت را دارم.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام

یکی از مشاورین زیر را برای ارسال پیام انتخاب کنید.

× مشاوره با واتس اپ