00989129158913

کسب و کارهای پرتقاضا برای ثبت شرکت لهستان و ثروت آفرینی در سال 2020 (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در مقاله « کسب و کارهای پرتقاضا برای ثبت شرکت لهستان و ثروت آفرینی در سال 2020 (1) » سعی کردیم که به دو مورد از کسب وکارهای خوب و پرطرفداری اشاره کنیم که در زمینه آن‌ها می‌توانید ظاهر شوید و خوش بدرخشید. در ادامه تصمیم داریم به چند مورد دیگر از این کسب و کارها اشاره کنیم تا کارآفرینان علاقمند بتوانند در هر زمینه‌ای که خواستند نقش‌آفرینی کنند و اقامت لهستان را بگیرند.

ثبت شرکت لهستان در چه زمینه‌هایی فوق العاده است؟

این مقاله جایگاه دو پیشنهاد فوق العاده و پردرآمد برای شما خواهد بود. در صورتی که قصد دارید از این دو فرصت بی‌نظیر و عالی برای کارآفرینی و ثبت شرکت لهستان آگاه شوید، کافی است تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

1. مهندسی و ساخت و ساز در لهستان

مهندسی و ساخت و ساز در لهستان می‌تواند فوق العاده پردرآمد وشگفت انگیز باشد. درآمد حاصل از ثبت شرکت لهستان در این زمینه نیز عالی است. بنابراین در صورتی که تخصص و توانایی لازم برای ورود به این حوزه را دارید، کافی است با مشاروان و متخصصان یورو اقامت هماهنگ کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن شرکت شما را راه اندازی کنند و اقامت لهستان را برای شما دریافت نمایند.

2. تأسیسات مربوط به گاز طبیعی

در حال حاضر گاز طبیعی یکی از منابع مهم انرژی است که با راه اندازی شرکت در لهستان در این حوزه می‌توانید در زمینه انتقال و توزیع گاز طبیعی مشارکت داشته باشید و اقامت لهستان را در این زمینه بگیرید.

3. صنعت برق؛ صنعتی عالی برای رسیدن به درآمد

در صورتی که تمایل دارید در یکی از بهترین و پرطرفدارترین حوزه‌ها برای کارآفرینی در لهستان مشارکت داشته باشید، پیشنهاد یورو اقامت به شما صنعت برق است. این کشور به شرکت‌هایی نیاز دارد که پروژه‌های این صنعت مانند احداث نیروگاه را با هزینه‌ای مناسب، منطقی و با اتکا بر نیروهای داخلی این کشور انجام دهند. شما با ثبت شرکت لهستان در این زمینه می‌توانید یکی از بهترین گزینه‌های فعال در بازار این کشور باشید.

یورو اقامت؛ موسسه‌ای که همیشه می‌توانید روی آن حساب کنید

در صورتی که می‌خواهید یک شرکت پرکار و پردرآمد در لهستان راه بیندازید، پیشنهاد ما به شما راه اندای کسب و کار در حوزه‌هایی است که بازار این کشور به آن‌ها نیاز داشته باشد. در این مقاله به چند حوزه عالی برای کسب درآمد در این کشور اشاره شد. در صورتی که تمایل دارید از حوزه‌های دیگر باخبر شوید کافی است با متخصصان یورو اقامت تماس بگیرد و اطلاعات لازم را از آن‌ها دریافت کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ