00989129158913

ثبت شرکت لهستان و ورود به عرصه دارو (فرنچایز)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

فرض کنید که فردی قصد دارد وارد فرآیند ثبت شرکت لهستان شود و بخواهد کسب و کاری در حوزه دارو راه اندازی کند. اولین کاری که این فرد باید انجام دهد این است که رقبای خود را ارزیابی کند تا بداند که پس از ثبت شرکت لهستان چقدر تلاش نیاز دارد تا بتواند محصولات خود را به فروش برساند. او برای دائمی کردن اقامت لهستان باید بتواند کسب و کاری پایدار و بادوام تشکیل دهد. در نتیجه باید قبل از هر چیز به فکر دوام و سودآوری کسب و کار خود باشد.

بررسی رقبا در صنعت دارو قبل از ثبت شرکت لهستان

لهستان تا چند سال اینده به عنوان قطب دارو در اتحادیه اروپا شناخته می‌شود و به همین خاطر برندهای سرشناس و مورد اعتماد در صنعت داروی این کشور فعالیت دارند و به همین خاطر شانس موفقیت برندسازی در عرصه دارو در بازه زمانی کوتاه چندان بالا نیست. موفقیت در برندسازی نیاز به مقاومت و صبر دارد. در نتیجه بهترین روش برای ثبت شرکت لهستان در زمینه دارو، فرنچایز محسوب می‌شود.

فرنچایز؛ بهترین روش برای ورود به صنعت دارو

در روش فرنچایز کارآفرین با کمک مشاوران و متخصصان گوناگون وارد مذاکره با یک برند بین‌المللی معروف و شناخته‌شده می‌شود. این کارآفرین در ازای پرداخت یک مبلغ مشخص، نمایندگی این برند معروف را می‌گیرد و با نام این برند در لهستان شروع به فعالیت می‌کند.

در ازای این مبلغ، برند اصلی داروهای معتبر و باکیفیت خود را با قیمتی مناسب و منطقی در اختیار نمایندگی می‌گذارد و کلیه آموزش‌های لازم را در اختیار آنان قرار می‌دهد. همچنین نمایندگی باید درصد مشخصی از سود خود را در بازه‌های زمانی مشخص (ماهانه) در اختیار برند اصلی قرار دهد.

حضور مشاوران و متخصصان، لازمه موفقیت در مذاکرات فرنچایز

یکی از اصلی‌ترین و مهمترین مسائلی که کارآفرین باید برای مذاکره با برند اصلی و عقد قرارداد با آن در نظر داشته باشد این است که تا حد امکان از بهترین مشاوران و متخصصان در زمینه فرنچایز کمک بگیرد. در ادامه قصد داریم موسسه‌ای را به شما معرفی کنیم که بهترین متخصصان حوزه فرنچایز در آن مشغول فعالیت هستند و می‌توانند برای ثبت شرکت لهستان از طریق فرنچایز در کنار شما باشند.

یورو اقامت؛ جایگاه بهترین متخصصان حوزه فرنچایز

موسسه یورو اقامت یکی از بهترین موسساتی است که در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان از طریق فرنچایز فعالیت دارد. در صورتی که قصد دارید بیزنس داروی خود را در لهستان راه اندازی کنید، کافی است از طریق شماره‌های موجود در سایت با این مشاوران تماس بگیرید تا تمامی سوالات و ابهام‌های خود را با این متخصصان در میان بگذارید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ