00989129158913

بهترین سال زندگی با ثبت شرکت لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

بهترین سال زندگی با ثبت شرکت لهستان

راه اندازی کسب و کار و بیزنس از طریق ثبت شرکت لهستان در چند روز گذشته با رشد و پیشرفت چشمگیری مواجه شده است. موسسه یورو اقامت به عنوان یکی از مراکز تخصصی و فعال در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان می‌کوشد که به شما کمک کند تا بتوانید با راه اندازی یک بیزنس قدرتمند در این کشور پیشرفت خوبی برای خودتان رقم بزنید و بهترین سال زندگیتان را در برابر خود ترسیم کنید.

در ادامه این مطلب تصمیم داریم به مزایای موسسه یورو اقامت برای ثبت شرکت لهستان و اخذ اقامت این کشور اشاره کنیم. در صورت راه اندازی کسب و کار در این مجموعه قرار است از چه مزایایی بهره‌مند شوید؟

مزایای موسسه یورو اقامت برای ثبت شرکت لهستان در 2020

موسسه یورو اقامت از ابتدای تأسیس تاکنون همواره تلاش کرده است که سه فاکتور را در اولویت قرار دهد:

  1. سرعت عمل در فرآیند ثبت شرکت و اخذ اقامت کشورهای مختلف به‌ویژه لهستان
  2. کاهش هزینه‌ها برای کارآفرینان و متقاضیان ثبت شرکت لهستان
  3. ارائه مشاوره آگاهانه و دلسوزانه به کارآفرینان برای افزایش احتمال موفقیت و کمک به آن‌ها برای رشد و پیشرفت سریع در لهستان و سایر کشورها

این شرکت تلاش دارد که موارد زیر را برای بهبود فرآیند خدمت‌رسانی به متقاضیان ثبت شرکت به کار ببندد و رعایت کند:

افزایش سرعت راه اندازی بیزنس در سال 2020

یورو اقامت تصمیم دارد کاری کند که در سال 2020 سرعت ثبت شرکت در کشور لهستان تا حد ممکن افزایش یابد. هدف از افزایش سرعت این است که کارآفرین بتواند هر چه سریع‌تر فرآیند کاری خودش را در کشور مقصد یعنی لهستان آغاز کند.

در پی این هستیم که هزینه‌ها را پایین بیاوریم

چند سال است که در پی این هستیم که هزینه‌ها را برای کارفرمایان و کارآفرینان تا حد امکان کاهش دهیم تا بتوانند با صرف هزینه کمتر مجموعه کاری خود را در یک کشور اروپایی رده‌بالا و عالی راه اندازی کنند.

مشاوره؛ مزیت رقابتی یورو اقامت است

مشاوره به کارآفرینان برای آشنایی با روند بهبود و توسعه کسب و کار از جمله مزایای مهم و اصلی مجموعه یورو اقامت است. این موسسه تمام تلاش خود را برای پایه‌ریزی موفقیت شما و کسب و کارتان خواهد کرد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می‌تواند مقاله « کرونا و ثبت شرکت لهستان » را مطالعه کنید. همچنین برای راه اندازی بیزنس و اخذ اقامت لهستان کافی است با شماره‌های تماس مجموعه ما تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ