00989129158913

فرآیندهای لازم برای ثبت شرکت قطر از نوع مسئولیت محدود

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در صورتی که قصد دارید وارد فرآیند ثبت شرکت قطر از نوع مسئولیت محدود شوید، باید با فرآیندهایی که باید برای ثبت شرکت پشت سر بگذارید، آشنا باید. به همین خاطر لازم است در اینجا به نکاتی در مورد شرکت‌های مسئولیت محدود اشاره کنیم. شایان ذکر است که امکان اخذ اقامت قطر از طریق ثبت شرکت از نوع مسئولیت محدود وجود دارد.

در ادامه به مراحلی که برای ثبت شرکت قطر از نوع مسئولیت محدود باید پشت سر بگذارید، اشاره خواهیم کرد.

نام شرکت را تعیین کنید

برای اینکه بتوانید نام شرکت خود را تأیید کنید باید به همراه افرادی که در تأسیس این شرکت نقش داشته‌اند و قرار است سهمی از شرکت را داشته باشند به وزارت اقتصاد و بازرگانی قطر مراجعه نمایید و پس از آن در اداره بازرگانی و ثبت علامت تجاری برای تأیید نام شرکت درخواست دهید.

لازم به ذکر است که این فرآیند هزینه‌های مخصوص خود را دارد.

باز کردن حساب در یکی از بانک‌های قطر

در این گام باید در یکی از بانک‌های قطر حساب باز کنید و سرمایه اولیه را در آن بگذارید.

تأییدیه اساسنامه شرکت را بگیرید

برای اخذ تأییدیه اساسنامه لازم است به اداره احراز هویت  دادگستری و اداره نظارت بر شرکت‌های تجاری وزارت اقتصاد قطر مراجعه و فرآیندهایی که در آنجا بیان می‌شود را پشت سر بگذارید.

تأیید سرمایه‌گذاران

سرمایه گذاران باید برای تأیید هویت و امضای خود به وزارت دادگستری قطر مراجعه نمایند.

گرفتن مجوز کار در شهرداری شهر محل ثبت شرکت قطر

باید به همراه سرمایه گذاران و به همراه تمامی اسنادی که تاکنون گردآوری کرده‌اید به شهرداری شهر محل ثبت شرکت قطر مراجعه کنید و مجوز کار را دریافت نمایید.

کد شناسایی شرکت خود را ثبت کنید

در این گام باید کد شناسایی شرکت خود را در وزارت دارایی (مالیه) ثبت کنید تا بتوانید از این طریق مالیات خود را بپردازید.

ثبت شرکت قطر با یورو اقامت؛ آسان‌تر از آسان

در صورتی که قصد دارید شرکت خود را در قطر به ثبت برسانید و پس از آن وارد فرآیند اخذ اقامت قطر از طریق ثبت شرکت شوید، توصیه می‌شود که با مشاوران ما در یورو اقامت تماس بگیرید و به صورت کاملاً رایگان مشاوره بگیرید. یورو اقامت با برخورداری از متخصصان باتجربه و متخصص می‌تواند در سریع‌ترین زمان و با مقرون‌به‌صرفه‌ترین هزینه ممکن شرکت شما را در قطر ثبت و اقامت شما در این کشور را دریافت کند.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت قطر با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ