00989129158913

مزایای ثبت شرکت عمان و اقامت در این کشور

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

مزایای ثبت شرکت عمان و اقامت در این کشور

امروزه عمان به عنوان یکی از محبوب‌ترین و باثبات‌ترین کشورهای منطقه خلیس فارس شناخته می‌شود و کارآفرینان زیادی برای ثبت شرکت عمان و سرمایه‌گذاری در این کشور اقدام می‌کنند. انگیزه برخی از سرمایه‌گذاران از ثبت شرکت، اخذ اقامت عمان است. در صورتی که قصد ثبت شرکت عمان و اقامت در این کشور را دارید، باید با مزایا و معایب آن آشنا باشید. در این مقاله، مزایا و در مقاله «معایب ثبت شرکت عمان و اقامت در این کشور»، معایب آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ارزان بودن هزینه منزل مسکونی

یکی از مزایای اصلی این کشور، ارزان بودن هزینه‌‎های مربوط به منزل مسکونی است. در صورت اخذ اقامت عمان، می‌توانید می‌توانید به راحتی منزلی را در این کشور اجاره کنید. مسقط چندان بزرگ نیست و به همین خاطر می‌توانید آن را در مدت 40 دقیقه طی کنید. از این رو اکثر کارآفرینان ترجیح می‌دهند پس از ثبت شرکت عمان، جایی دور از مرکز شهر زندگی کنند و هزینه را کاهش دهند.

امنیت بال و میزان جرم پایین

خوبی این کشور در پایین بودن میزان جرائم در آن است. تعداد اشرار و دزدها در این کشور روز به روز کمتر از قبل می‌شود و به همین خاطر از نظر امنیتی در جایگاه خوبی قرار دارد.

هزینه زندگی در این کشور، مناسب است

هزینه زندگی یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی است که قصد اخذ اقامت عمان و زندگی در این کشور را دارند. به راحتی می‌توان در این کشور گذران زندگی کرد، خرید اتومبیل به پای خریدار چندان گران تمام نمی‌شود. شایان ذکر است که هزینه زندگی در مسقط به عنوان پایتخت، از سایر کشورها بالاتر است.

حمایت‌های دولتی ویژه پس از ثبت شرکت عمان

کارآفرینان پس از راه اندازی کسب و کار خود در عمان، می‌توانند با خاطری آسوده زندگی خود را بگذرانند؛ زیرا دولت عمان همواره در کنار آن‌هاست و در صورتی که به مشکل بخورند می‌توانند از وام‌های دولتی استفاده کنند. معمولا سال‌های ابتدایی راه اندازی شرکت، افراد معاف از مالیات خواهند بود.

در صورتی که قصد دارید کسب و کار و شرکت خود را در عمان راه اندازی کنید و پس از آن اقامت این کشور را دریافت نمایید، یکی از بهترین، سریع‌ترین و ساده‌ترین شیوه‌های ممکن، استفاده از خدمات موسسه یورو اقامت است. این موسسه با برخورداری از متخصصان مجرب، تمامی سرویس‌های لازم را با مقرون به صرفه‌ترین هزینه ممکن در اختیار شما قرار خواهد داد و تا پایان مسیر که اخذ اقامت دائم است، در کنار شما خواهد بود.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ