ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

انواع قرارداد کاری پس از اخذ اقامت لهستان از طریق کار

موارد بحث شده

در صورتی که اقامت لهستان را از طریق کار و مجوز کار در این کشور را دریافت کردید، اکنون زمان آن رسیده است که در مورد انواع قراردادهای کاری در لهستان صحبت کنیم. البته این نوع قراردادها فقط مربوط به شما نیست؛ بلکه اطلاع از این موارد برای کسانی که اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت را دریافت می‌کنند نیز لازم و ضروری است.

سه نوع قرارداد کاری پیش روی شماست

وقتی می‌خواهید در یک شرکت لهستانی استخدام شوید و شروع به کار کنید، ممکن است سه نوع قرارداد کاری یا به اصطلاح توافقنامه استخدامی پیش روی شما قرار گیرد. این سه نوع عبارت است از:

  1. قرارداد کاری برای دوره نامحدود
  2. قرارداد کاری برای مدت معین
  3. قرارداد کاری برای دوره آزمایشی

قرارداد کاری برای دوره نامحدود

ممکن است وقتی می‌خواهید با یک شرکت قرارداد ببندید و مشغول به کار شوید، به شما اعلام کنند که قرار است بیش از 33 ماه در این شرکت کار کنید، در این صورت قرارداد شما از نوع نامحدود خواهد شد. تمامی افرادی که اقامت لهستان را دارند یا شهروند لهستان هستند می‌توانید از این نوع قرارداد استفاده کنند.

قرارداد کاری برای مدت معین

این نوع قرارداد کاری برای مدتی معین منعقد می‌شود. در صورتی که شرکتی که قرار است در آن مشغول به کار شوید و یا می‌خواهید پس از اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در لهستان، نیروی در این کشور استخدام کنید، کمتر از 33 ماه قرارداد ببندید، در این حالت قرارداد کاری شما از نوع مدت معین خواهد بود و باید طبق قوانین مزایای مربوط به این نوع قرارداد به فرد تعلق بگیرد.

قرارداد کاری برای دوره آزمایشی

ممکن است پس ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان قصد داشته باشید فردی را برای انجام کاری را آموزش دهید یا اینکه توانایی او را برای انجام کارها بسنجید. در این شرایط مجبور هستید یک قرارداد کاری به صورت آزمایشی با فرد ببندید.

نکته‌ای که لازم است به آن توجه داشته باشید، این است که حداکثر مدت زمان یک قرارداد آزمایشی سه ماه است و پس از آن در صورت حفظ نیروی مذکور می‌توانید قرارداد خود را به حالت مدت معین یا نامحدود تبدیل کنید.

اخذ اقامت لهستان؛ مسیری آسان در کنار یورو اقامت

موسسه یورو اقامت سابقه‌ای طولانی و درخشان در زمینه اخذ اقامت لهستان برای افراد خارجی از جمله ایرانیان را دارد. این موسسه می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن، امور مربوط به ثبت شرکت لهستان یا اخذ اقامت این کشور از راه‌های مختلف را با مناسب‌ترین هزینه ممکن برای شما به انجام رساند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

انواع قرارداد کاری پس از اخذ اقامت لهستان از طریق کار
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights