ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

فرصت های اخذ اقامت اروپا و واحد پولی لهستان

موارد بحث شده

فرصت های اخذ اقامت اروپا و واحد پولی لهستان

در این مقاله قصد داریم به توضیح مختصری راجع به تاریخچه واحد پولی لهستان و فرصت های اخذ اقامت اروپا بپردازیم. واحد پول هر کشور نیز مانند عوامل دیگر در مهاجرت و اخذ اقامت اروپا یکی از نکات مهمی است که باید به آن توجه شود. در این خصوص باید به ارزش واحد پولی کشور خود در مقابل واحد پولی کشوری که قصد مهاجرت به آن دارید توجه کنید. اگر اختلاف ارزش پولی کشور خود در برابر کشور دوم بسیار زیاد باشد، آن کشور مورد مناسبی برای مهاجرت به حساب نمی آید چرا که ارزش سرمایه یک فرد در ایران در قیاس با کشور دومی که قصد مهاجرت به آن دارد پایین بوده و ارزش زیادی ندارد.

تاریخچه واحد پولی لهستان

در قرن چهاردهم میلادی واحد پولی لهستان که زالوتی بود معادل هر ارز خارجی در طلا مورد استفاده قرار می گرفت. پس از آن لهستان یک واحد پولی مستقل در نظر گرفت که معال 30 groschen (واحد پولی جمهوری چک) بود که grosz  یا  polski złoty نامیده می شد و این به معنی لهستان طلایی بود. پس از این دوران در اثر تغییر و تحولات جنگی منطقه و تغییرات حکومتی واحد پولی لهستان دستخوش تغییراتی شد و در نهایت واحد پولی لهستان به زلوتی یا زالوتی تغییر یافت.

واحد پولی لهستان و فرصت هایی جهت اخذ اقامت اروپا

با توجه به مطالبی که در بالا به آن اشاره شد جهت اخذ اقامت اروپا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید بسیار به این نکته توجه کرد که ارزش واحد پولی کشور منتخب در قیاس با ارزش واحد پولی کشور خود فرد مهاجر چقدر است. این نکته در تبدیل سرمایه فرد خارجی بسیار مهم است چرا که باعث می شود سرمایه فرد تغییر زیادی از نظر ارزش پولی نداشته باشد و فرد بتواند با تکیه بر سرمایه خود برای اخذ اقامت اروپا اقدام کند و در کشوری که برای این مهم انتخاب می کند زندگی راحتی داشته باشد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

فرصت های اخذ اقامت اروپا و واحد پولی لهستان
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights