00989129158913 واتساپ 0019292245042

فرصت های اخذ اقامت اروپا و واحد پولی لهستان

آگوست 13, 2018 - یلدا جانفدا

No Comments

فرصت های اخذ اقامت اروپا و واحد پولی لهستان

در این مقاله قصد داریم به توضیح مختصری راجع به تاریخچه واحد پولی لهستان و فرصت های اخذ اقامت اروپا بپردازیم. واحد پول هر کشور نیز مانند عوامل دیگر در مهاجرت و اخذ اقامت اروپا یکی از نکات مهمی است که باید به آن توجه شود. در این خصوص باید به ارزش واحد پولی کشور خود در مقابل واحد پولی کشوری که قصد مهاجرت به آن دارید توجه کنید. اگر اختلاف ارزش پولی کشور خود در برابر کشور دوم بسیار زیاد باشد، آن کشور مورد مناسبی برای مهاجرت به حساب نمی آید چرا که ارزش سرمایه یک فرد در ایران در قیاس با کشور دومی که قصد مهاجرت به آن دارد پایین بوده و ارزش زیادی ندارد.

تاریخچه واحد پولی لهستان

در قرن چهاردهم میلادی واحد پولی لهستان که زالوتی بود معادل هر ارز خارجی در طلا مورد استفاده قرار می گرفت. پس از آن لهستان یک واحد پولی مستقل در نظر گرفت که معال 30 groschen (واحد پولی جمهوری چک) بود که grosz  یا  polski złoty نامیده می شد و این به معنی لهستان طلایی بود. پس از این دوران در اثر تغییر و تحولات جنگی منطقه و تغییرات حکومتی واحد پولی لهستان دستخوش تغییراتی شد و در نهایت واحد پولی لهستان به زلوتی یا زالوتی تغییر یافت.

واحد پولی لهستان و فرصت هایی جهت اخذ اقامت اروپا

با توجه به مطالبی که در بالا به آن اشاره شد جهت اخذ اقامت اروپا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید بسیار به این نکته توجه کرد که ارزش واحد پولی کشور منتخب در قیاس با ارزش واحد پولی کشور خود فرد مهاجر چقدر است. این نکته در تبدیل سرمایه فرد خارجی بسیار مهم است چرا که باعث می شود سرمایه فرد تغییر زیادی از نظر ارزش پولی نداشته باشد و فرد بتواند با تکیه بر سرمایه خود برای اخذ اقامت اروپا اقدام کند و در کشوری که برای این مهم انتخاب می کند زندگی راحتی داشته باشد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

یلدا جانفدا

نزدیک به 5 سال است که با برترین شرکتهای ایرانی در زمینه تولید محتوا فعالیت داشته و در تولید محتوا همراه ایشان بوده ام. در شرکت تامین سرمایه خاک، وظیفه ارتباط با وکلای حقوقی در کشورهای مختلف و ترجمه و بروزرسانی مطالب در سایت های شرکت را دارم. <p style="direction: rtl"></p>

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام

یکی از مشاورین زیر را برای ارسال پیام انتخاب کنید.

× مشاوره با واتس اپ