00989129158913

فرصت های اخذ اقامت اروپا و شرایط آب و هوای لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

فرصت های اخذ اقامت اروپا و شرایط آب و هوای لهستان

برای اخذ اقامت اروپا و به تبع آن کشور لهستان باید به شرایط آب و هوای لهستان توجه کرد. یکی از نکاتی که در مهاجرت و اخذ اقامت اروپا باید مد نظر داشت شرایط آب و هوایی و طبیعت آن کشور است. آب و هوای لهستان یکی نکات مثبت در جذب توریست ها و مسافران از نقاط مختلف دنیا می باشد. سالانه مسافران و گردشگران زیادی از تمامی نقاط دنیا به لهستان سفر می کنند و این کشور را خصوصا برای سفرهای بهاری و تابستانه خود انتخاب می کنند. طبیعت و آب و هوای لهستان علاوه بر جذب توریست ها و مسافران در اخذ اقامت این کشور و به تبع آن اخذ اقامت اروپا نیز تاثیر به سزایی داشته است.

شرایط آب و هوای لهستان و گردشگری آن

لهستان یک کشور چهار فصل به حساب می آید و این نکته باعث شده افراد زیادی این کشور را برای مسافرت و اخذ اقامت اروپا انتخاب کنند. جاذبه های گردشگری لهستان در چهار حوزه فرهنگی، استراحتی، محیط زیست و اسکی تقسیم بندی می شود. تجهیزات اسکی و استراحتی در این کشور به طور کامل تجهیز شده و همین عامل باعث جذب مسافران زیادی شده است. بهار در لهستان روزهای خنک و سرسبزی دارد و تجربه روزها و هوای گرم در لهستان دوام زیادی ندارد و تعداد روزهای گرم آن بسیار کم است و در طول سال بیشتر آب و هوای لهستان خنک و رو به سردی می گذارد.

در تابستان روزهای ورشو پایتخت لهستان و شهرهای اطراف آن رو به گرمی می رود اما این گرما شدت زیادی ندارد و همچنین تعداد روزهای گرم آن بسیار کم است و بیشترین دمای لهستان در فصل تابستان به حدود 30 درجه می رسد.

در پائیز آب و هوای لهستان رو به خنکی و سردی می رود. آفتاب تابستان کم کم رنگ می بازد و باران های پائیزی شروع به باریدن می کند. آسمان لهستان در اکثر روزها ابری و بارانی است و همین عامل هم باعث طراوت آب و هوای لهستان می شود. این عامل یکی از عوامل مهم در جذب افراد برای اخذ اقامت اروپا و لهستان است.

آب و هوای لهستان در زمستان سرد و برفی است. بیشترین بارندگی در مناطق شرقی کشور و مناطق کوهستانی جنوبی است. دمای روزانه از -10 درجه (شب) تا 0 درجه (در طول روز) تغییر می کند. در ساحل دریای بالتیک به علت تأثیر آتلانتیک، آب و هوا بسیار ملایم است. در ماه ژانویه حداقل درجه حرارت ثابت در گدانسک با توجه به پیش بینی هوا، روز انتظار می رود در حدود 1 درجه، و با شروع اولین گرگ و میش – 3 درجه زیر صفر است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ