00989129158913 واتساپ 0019292245042

قوانین سرمایه گذاری در لهستان و اخذ اقامت اروپا

آگوست 4, 2018 - یلدا جانفدا

No Comments

قوانین سرمایه گذاری در لهستان و اخذ اقامت اروپا

اخیرا بحث سرمایه گذاری در لهستان و کشورهای اروپایی طرفدارای زیادی پیدا کرده است. یکی از راه های اخذ اقامت اروپا و کشورهای مختلف از طریق سرمایه گذاری است. لهستان از نظر ساختاری کشوری پیشرفته و ثروتمند در سطح جهان محسوب می شود و همین امر سرمایه گذاران خارجی را برای سرمایه گذاری در لهستان و اخذ اقامت اروپا و لهستان جذب می کند. سیستم مالیاتی مناسب و به نسبت کمتر لهستان باعث شده سالیانه تعداد زیادی سرمایه گذار به این کشور ورود و سرمایه گذاری کنند. امکانات مناسبی که دولت لهستان در اختیار سرمایه گذاران خارجی قرار می دهد سبب جذب افراد به این کشور و سرمایه گذاری در آن شده است. در سال های اخیر سرمایه گذاری در لهستان به یک بحث جدی در اروپای شرقی و مرکزی تبدیل شده و لهستان در این زمینه گوی سبقت را از کشورهایی مانند چک و رومانی ربوده و سالیانه سرمایه گذاران زیادی را به سمت خود میکشد. چرا که موقعیت لهستان از منظر ثبات سیاسی و اقتصادی این کشور را به یک قطب مهم سرمایه گذاری اروپا تبدیل نموده است.

مزایای سرمایه گذاری در لهستان

کشور لهستان در برابر بحران اقتصادی و شرایط تورم و رکود اقتصادی بسیار مناسب است و دارای ریسک کمتری برای سرمایه گذاری و به تبع آن اخذ اقامت اروپا و لهستان می باشد. همانطور که در بالا اشاره شد سیستم مالیاتی بسیار مناسب و پایین آن سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب کرده است. سرمایه گذاری در لهستان در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی کم ریسک تر و کم خطر تر است و همچنین دولت لهستان از سرمایه گذاران حمایت لازم را به عمل می آورد. حمایت های تمام و کمال دولت لهستان و بالا بودن میزان سود سهام، این کشور را به یکی از قطب های اقتصادی مهم دنیا تبدیل کرده است و همچنین یکی از قطب های اقتصادی و جذب کننده سرمایه گذاران خارجی در اروپا شرقی و مرکزی، لهستان می باشد. طبق آخرین گزارش تجارت بانک جهانی لهستان دارای رتبه 25 از نظر سرمایه گذاری در اروپا و اخذ اقامت اروپا می باشد.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

یلدا جانفدا

نزدیک به 5 سال است که با برترین شرکتهای ایرانی در زمینه تولید محتوا فعالیت داشته و در تولید محتوا همراه ایشان بوده ام. در شرکت تامین سرمایه خاک، وظیفه ارتباط با وکلای حقوقی در کشورهای مختلف و ترجمه و بروزرسانی مطالب در سایت های شرکت را دارم. <p style="direction: rtl"></p>

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام

یکی از مشاورین زیر را برای ارسال پیام انتخاب کنید.

× مشاوره با واتس اپ