00989129158913

قوانین سرمایه گذاری در لهستان و اخذ اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

قوانین سرمایه گذاری در لهستان و اخذ اقامت اروپا

اخیرا بحث سرمایه گذاری در لهستان و کشورهای اروپایی طرفدارای زیادی پیدا کرده است. یکی از راه های اخذ اقامت اروپا و کشورهای مختلف از طریق سرمایه گذاری است. لهستان از نظر ساختاری کشوری پیشرفته و ثروتمند در سطح جهان محسوب می شود و همین امر سرمایه گذاران خارجی را برای سرمایه گذاری در لهستان و اخذ اقامت اروپا و لهستان جذب می کند. سیستم مالیاتی مناسب و به نسبت کمتر لهستان باعث شده سالیانه تعداد زیادی سرمایه گذار به این کشور ورود و سرمایه گذاری کنند. امکانات مناسبی که دولت لهستان در اختیار سرمایه گذاران خارجی قرار می دهد سبب جذب افراد به این کشور و سرمایه گذاری در آن شده است. در سال های اخیر سرمایه گذاری در لهستان به یک بحث جدی در اروپای شرقی و مرکزی تبدیل شده و لهستان در این زمینه گوی سبقت را از کشورهایی مانند چک و رومانی ربوده و سالیانه سرمایه گذاران زیادی را به سمت خود میکشد. چرا که موقعیت لهستان از منظر ثبات سیاسی و اقتصادی این کشور را به یک قطب مهم سرمایه گذاری اروپا تبدیل نموده است.

مزایای سرمایه گذاری در لهستان

کشور لهستان در برابر بحران اقتصادی و شرایط تورم و رکود اقتصادی بسیار مناسب است و دارای ریسک کمتری برای سرمایه گذاری و به تبع آن اخذ اقامت اروپا و لهستان می باشد. همانطور که در بالا اشاره شد سیستم مالیاتی بسیار مناسب و پایین آن سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب کرده است. سرمایه گذاری در لهستان در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی کم ریسک تر و کم خطر تر است و همچنین دولت لهستان از سرمایه گذاران حمایت لازم را به عمل می آورد. حمایت های تمام و کمال دولت لهستان و بالا بودن میزان سود سهام، این کشور را به یکی از قطب های اقتصادی مهم دنیا تبدیل کرده است و همچنین یکی از قطب های اقتصادی و جذب کننده سرمایه گذاران خارجی در اروپا شرقی و مرکزی، لهستان می باشد. طبق آخرین گزارش تجارت بانک جهانی لهستان دارای رتبه 25 از نظر سرمایه گذاری در اروپا و اخذ اقامت اروپا می باشد.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ