Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

کسب درآمد از طراحی گرافیک پس از ثبت شرکت اسلواکی (1)

موارد بحث شده

کسب درآمد از طراحی گرافیک پس از ثبت شرکت اسلواکی (1)

در این مقاله تصمیم داریم به روش‌هایی بپردازیم که پس از ثبت شرکت اسلواکی می‌توانید از آن‌ها درآمد کسب کنید. جالب ایت که از طریق تمامی این روش‌ها امکان اخذ اقامت اسلواکی و سکونت در این کشور وجود دارد. در صورتی که تمایل دارید کسب و کار خودتان را در اسلواکی راه بیندازید و درآمد رویایی خودتان را در این کشور رقم بزنید، تا پایان این مقاله با ما همراه شوید. قرار است ایده‌هایی جذابی در اختیارتان قرار دهیم.

1. وبلاگ‌نویسی پس از ثبت شرکت اسلواکی

در حال حاضر یکی از روش‌های پردرآمد و پرسود برای کارآفرینی وبلاگ‌نویسی است. معمولاً شرکت‌ها از طریق راه اندازی یک وبلاگ، شروع به ارائه دانش تخصصی به مخاطبان خودشان می‌کنند و از این مسیر درآمد مورد نظر خودشان را رقم می‌زنند.

شما هم می‌توانید پس از ثبت شرکت اسلواکی و بعد از آن که وب‌سایت خودتان را راه اندازی کردید، در کنار آن یک وبلاگ بزنید و به مشتریان و بازدیدکنندگان دانش تخصصی طراحی گرافیک ارائه کنید. وبلاگ‌نویسی می‌تواند وب‌سایت شما را برای موتورهای جستجو بهبود ببخشد. از طرفی می‌توانید از شرکت‌های دیگر سفارش تبلیغات بگیرید و از راه وبلاگتان هم درآمد کسب کنید.

البته درآمدزایی از طریق وبلاگ نیاز به مداومت و پیگیری دارد. به بیان دیگر باید هر روز در حال نوشتن برای وبلاگتان و بروزرسانی آن باشید. رمز موفقیت از طریق وبلاگ پیگیری است.

2. فریلنسینگ را جدی بگیرید

یکی از پردرآمدترین روش‌های امروزی برای کسب درآمد فریلنسینگ است. شما با این روش از سایت‌های مختلف سفارش کارهای گرافیکی می‌گیرید و از این طریق درآمد کسب می‌کنید. البته اگر می‌خواهید پس از ثبت شرکت اسلواکی در زمینه گرافیک به عنوان فریلنسر هم کار کنید باید یک وب‌سایت داشته باشید تا مشتریان بتوانند در این سایت نمونه کارهای شما را ببینند و با توانایی‌های شما آشنا شوند.

فریلنسینگ می‌تواند موارد گوناگونی از قبیل طراحی لوگو، طراحی پوستر و عکس و غیره را شامل شود و به همین خاطر می‌توانید درآمد فوق‌العاده‌ای از این راه کسب کنید. نکته‌ای که در این زمینه باید به آن توجه کنید این است که در فریلنسینگ محدود به اسلواکی نیستید و می‌تواند از کشورهای مختلف سفارش بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت اسلواکی و اخذ اقامت اسلواکی کافی است با شماره‌های مندرج در سایت یورو اقامت تماس بگیرید. همچنین جهت اطلاع از سایر ایده‌های کسب و کار می‌توانید مقاله « کسب درآمد از طراحی گرافیک پس از ثبت شرکت اسلواکی (2) » را مطالعه کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

کسب درآمد از طراحی گرافیک پس از ثبت شرکت اسلواکی (1)
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ