Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

ثبت شرکت در عمان دیار رشد و ترقی

موارد بحث شده

موسسه یورو اقامت به عنوان یکی از شرکت‌های صاحب نام در زمینه ثبت شرکت در عمان بر این باور است که در آینده، تعداد زیادی از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در اقصی نقاط جهان به دنبال مسیری برای ثبت شرکت در عمان و اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت خواهند بود؛ زیرا این کشور مسیر بسیار روشنی از نظر اقتصادی در پیش دارد و این مسیر به لطف صرف نظر از نفت و منابع زیرزمینی باز شده است.

در این مطلب قصد داریم به آن دسته از خصوصیات عمانم بپردازیم که موجب جذب بخش زیادی از سرمایه‌گذاران خواهد شد.

اقتصاد فعلی عمان و فراهم بودن بستر رشد و پیشرفت

در حال حاضر کشور عمان دارای اقتصادی است که عمده فعالیت آن از طریق صادرات نفت و میعانات نفتی انجام می‌شود ولی در زمینه‌های دیگری از قبیل موارد زیر نیز فعالیت گسترده دارد:

  • پارچه و الیافپ
  • کشاورزی، غلات و غیره
  • ماهیگیری

در حال حاضر ثبت شرکت در عمان در موارد فوق می‌تواند نتایج بسیار موفقی را به همراه داشته باشد و علاوه بر معافیت‌های مالیاتی از حمایت‌های دولتی نیز برخوردار خواهید شد. در صورتی که یک کارآفرین خارجی در زمینه‌های غیرنفتی کسب و کاری راه اندازی و شرکتی را تأسیس نماید، به راحتی می‌تواند وارد فرآیند اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت شود.

سیستم بانکی پیشرفته و در تراز جهانی

سیستم بانکی عمان یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین سیستم‌های بانک‌داری در سراسر جهان است. این سیستم بانکی قدرت بالایی دارد و به همین خاطر توانسته است ریال عمان را به یکی از بهترین ارزهای دنیا تبدیل کند. در صورتی که بخواهید وارد فرآیند ثبت شرکت در عمان شوید، دیگر جای هیچ نگرانی در زمینه بانکی و رسیدن به درآمدهای بین المللی نخواهید داشت.

رشد اقتصادی حیرت انگیز در سال 2018

اقتصاد عمان در چند سال اخیر به خاطر سیاست‌های تجاری این دولت در حمایت از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران خارجی رشد و پیشرفت خوبی داشته است. حمایت از کارآفرینان، نرخ ثبت شرکت در عمان را به شکل قابل توجهی افزایش داده است.

ثبت شرکت در عمان از طریق یورو اقامت

موسسه یورو اقامت با تجربه‌ای که در این زمینه دارد، می‌تواند به شکل خیلی خوبی در کنار شما باشد و به شما کمک کند. می‌تواند از مرحله صفر تا آخرین مرحله حضور خود در عمان از این موسسه کمک بگیرید و اشکالا را برطرف نمایید. این کشور تمامی خدمات مربوط به ثبت شرکت و اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت را برای شما به پایان خواهد رساند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت در عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

ثبت شرکت در عمان دیار رشد و ترقی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ