Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

ثبت شرکت اسلواکی از طریق روش فرنچایز

موارد بحث شده

یکی از اقدامات مهمی که موسسه یورو اقامت برای ثبت شرکت اسلواکی انجام می‌دهد، راه اندازی کسب و کار از طریق مدل فرنچایز است. امکان اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت به مدل فرنچایز وجود دارد.

فرنچایز در لغت به معنای حق امتیاز است که برخی از آن با نام «فرانشیز» نیز یاد می‌کنند. در واقع فرنچایز، مدلی از کسب و کار است که در آن شما به عنوان صاحب بیزنس با یک شرکت مادر قرارداد می‌بندید و در ازای مبلغی که به عنوان مبلغ فرنچایز به او می‌پردازید، محصولات آن شرکت را به فروش می‌رسانید.

اسلواکی یکی از بهترین کشورهای اروپایی است که می‌توانید از طریق مدل فرنچایز، کسب و کار خود را در آن راه اندازی کنید و به سود خوبی دست پیدا کنید. در ادامه به چند مدل از بهترین کسب و کارهایی که می‌توانید از طریق فرانچایز در این کشور راه اندازی کنید اشاره شده است. در حال حاضر ثبت شرکت اسلواکی از این روش، طرفداران زیادی دارد.

ثبت شرکت اسلواکی از طریق اخذ شعبه رستوران

سرمایه‌گذاران ایرانی به این مدل از کسب و کار علاقه خاصی دارند. شایان ذکر است که رستوران در اسلواکی طرفداران زیادی دارد و در صورتی که بتوانید فرانچایز یک برند بین‌المللی موفق را دریافت کنید، مطمئناً به درآمد رضایت‌بخش و قابل قبولی خواهید رسید. در مسیر اخذ فرانچایز و ثبت شرکت اسلواکی از این طریق روی کمک موسسه یورو اقامت حساب کنید.

مراکز زیبایی

یکی از پرطرفدارترین کسب و کارها در اسلواکی و سراسر اروپا، مراکز زیبایی هستند که مخاطبان و مشتریان زیادی دارند و خیلی زود به سود خوبی دست پیدا می‌کنند. ثبت شرکت اسلواکی از طریق پیاده کردن مدل فرانچایز در مراکز زیبایی تاکنون به نتایج خوبی رسیده است. اگر برند شما معتبر باشد، در سریع‌ترین زمان ممکن به حد مالی قابل قبول خود خواهید رسید.

راه اندازی کسب و کار خرده فروشی و توزیع

یکی از راه‌های اخذ اقامت اسلواکی، راه اندازی کسب و کار خرده‌فروشی و توزیع از طریق مدل فرانچایز است. سعی کنید از برندهای جهانی استفاده کنید. مدل‌هایی مانند مک‌دونالد در سراسر جهان جواب می‌دهد. هایپرمارکت‌ها، فروشگاه لوازم آرایشی و غیره می‌توانند مدل‌های خوبی برای خرده‌فروشی و توزیع باشند.

موسسه یورو اقامت یکی از فعال‌ترین موسساتی است که ثبت شرکت اسلواکی را با رویکردی جدی و اثرگذار دنبال می‌کند. این موسسه تاکنون کسب و کارهای گوناگونی را به روش فرانچایز راه اندازی کرده است و به همین خاطر تجربه و دانش کافی را در این زمینه دارد و می‌تواند در تمامی مراحل راه اندازی و توسعه بیزنس در کنار شما باشد. برای راه اندازی کسب و کار و اخذ اقامت اسلواکی از طریق فرانچایز، کافی است با مشاوران یورو اقامت تماس بگیرد و اطلاعات کامل را در این زمینه دریافت کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

ثبت شرکت اسلواکی از طریق روش فرنچایز
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ