Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

با ثبت شرکت آلمان، وارد بازار این کشور شوید

موارد بحث شده

یکی از مسائل مهم و اساسی که در قوانین کسب وکار وجود دارد، این است که برای رسیدن به موفقیت در یک کشور باید در بازار آن جایگاه خوبی را از آن خود کنید. ثبت شرکت آلمان، اولین گامی است که باید برای ورود به بازار این کشور بردارید. ورود به بازار آلمان و نمایش توانایی‌ها و استعدادها در این کشور می‌تواند به دریافت اقامت آلمان به صورت دائمی منتهی شود.

ورود به بازار آلمان با دقت و بررسی فراوان

هر کاری نیاز به دقت و آنالیز فراوان دارد. همواره مشورت کنید و از نظراتی که به آنها باور دارید، استفاده کنید. رسیدن به موفقیت، کار چندان دشواری نیست. فقط نیاز به تجزیه و تحلیل دارد. بازار چشم انتظار شماست. با ثبت شرکت آلمان ورود به بازار این کشور، گام‌های خود را برای موفقیت بردارید. برای موفقیت، همواره به کارهایی که انجام می‌شود فکر کنید و نتایج آنها را پیش‌بینی کنید.

پس از ثبت شرکت آلمان، برندسازی در اولویت است

برای رسیدن به بهترین نتایج در کمترین زمان باید برندی معتبر و محبوب ایجاد کنید. پس از اینکه فرآیند ثبت شرکت آلمان را به اتمام رساندید، برندسازی را در اولویت قرار دهید.

تمام تمرکز خود را روی بهینه‌سازی محصولات و خدمات خود بگذارید تا بتوانید نیاز بازار را افزایش دهید. نیاز بازار، مقدمه اقامت آلمان است؛ زیرا وقتی نیاز بازار را تامین می‌کنید، ثروت خوبی کسب می‌کنید و طبق بیزنس پلن حرکت می‌کنید.

ارتباط خود با مشتریان را بیشتر کنید

یکی از افرادی که برای ثبت شرکت آلمان به مرکز ما مراجعه می‌کرد، می‌گفت مدتی در کسب وکارش با بن بست فروش مواجه شده بود و نمی‌توانست فروش خود را بیشتر کند تا اینکه خود به عنوان یک کارمند فروش با مشتریان ارتباط برقرار کرد و علاوه بر آن توانست فروش خود را دو برابر افزایش دهد.

برای رسیدن به اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت با مشتریان ارتباط بیشتری برقرار کنید با این کار تسلط شما به زبان آلمانی هم به مرور بیشتر می‌شود.

یورواقامت مدت‌هاست که در زمینه ثبت شرکت آلمان کار می‌کند و کارآفرینان زیادی برای راه‌اندازی کسب وکار خود در این کشور به ما مراجعه می‌کنند. بسیاری از این افراد مسیری پر از فراز و نشیب را برای رسیدن به اقامت آلمان به صورت دائم پشت سر گذاشته‌اند.

در صورتی که شما هم ایده‌ای دارید و می‌خواهید آن را عملی کنید می‌توانید با شماره‌های ما که در سایت قرار دارد تماس بگیرید و ثبت شرکت خود در آلمان را به ما بسپارید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت آلمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

با ثبت شرکت آلمان، وارد بازار این کشور شوید
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ