Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت در کشور هلند و شرایط آب و هوایی

موارد بحث شده

اقامت در کشور هلند و اخذ اقامت اروپا و  شرایط آب و هوایی

یکی از نکات قابل توجه جهت اخذ اقامت اروپا و اقامت در کشور هلند آب و هوای این کشور است که جزو نقاط قوت این کشور به شمار می آید. پایتخت کشور هلند شهر آمستردام است، دمای معمول این شهر 3 درجه سانتی گراد و در اکثر اوقات بارانی ست. برای سفر به آن لازم است که از موقعیت جغرافیایی و نوع آب و هوای کشور هلند آگاهی کامل داشته باشید که بتوانید لباس‌ها و اقلام مناسب آن آب و هوای کشور هلند را همراه خود ببرید. خوب است بدانید که اغلب مناطق کشور هلند نیمه ابری ست و مردم آن به دیدن آسمانی بارانی عادت کرده‌اند.

برای کسب اطلاعات دقیق‌تر حتماً میزان دمای شهر مقصد و آب و هوای هلند در مقیاسی کلی را مورد بررسی قرار دهید که بتوانید با یک برنامه ریزی خوب از اوقاتی که در کشور هلند هستید لذت ببرید.

جزییات آب و هوای هلند در زمستان جهت اخذ اقامت اروپا و اقامت درکشور هلند

آب و هوای کشور هلند تشابه زیادی با آب و هوای شمال ایران دارد با این تفاوت که وزش باد در آن کشور بیشتر است و در همین راستا کمی سردتر خواهد بود. البته ناگفته نماند که سرمای هلند اصلاً آزاردهنده نیست و در فصل زمستان کمتر مشاهده می‌شود که دما به زیر صفردرجه برسد، دمای زیر صفر درجه به ندرت و حداکثر 1 الی 3 روز خواهد بود که این یکی از ویژکی های آب و هوای کشور هلند میباشد.

جزییات آب و هوای هلند در تابستان  جهت اقامت در کشور هلند

در اینجا راجع له جزییات آب و هوای کشور هلند صحبت خواهیم کرد، در فصل تابستان نیز دما به بیش از 30 درجه نخواهد رسید، کشور هلند آب و هوایی گرمتر نسبت به مناطق اروپایی از جمله آلمان دارد. آب و هوای کشور هلند در همه مناطق تقریباً یکسان است و اختلاف دمایی محسوسی مشاهده نمی‌شود، این اختلاف دما در سرتاسر کشور هلند حداکثر 3 درجه است نکته جالب این کشور که جزئی از جاذبه‌های گردشگری آن به شمار می‌آید ریزش باران پودری ست که هرگز در ایران آن را تجربه نکرده‌اید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

اخذ اقامت اروپا

اقامت درکشور هلند

برچسب ها:

Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت در کشور هلند و شرایط آب و هوایی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ