00989129158913

اخذ اقامت با استفاده از شهروندی نوزاد به دنیا آمده در اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

اقامت کانادا ویژه پزشکان

اخذ اقامت اروپا

قوانین شهروندی نوزاد: پس از بحران اقتصادی اخیر و بحث خروج آمریکا از برجام روش های مختلفی برای اخذ اقامت توسط متقاضیان پیشنهاد می شود. برخی از این روش ها همراه با خلاقیت بوده و دانستن برخی از این راه ها خواندنی است. در این متن به یکی از روش های جالب برای اخذ اقامت اشاره می کنیم. البته این نوشته جنبه اطلاع رسانی داشته و همانطور که می دانید عمده فعالیت های یورو اقامت، ارائه راهکارهای تجاری برای اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به اروپا است.

* آیا درصورتی که در زمان انتهای بارداری، به کشوری سفر کرده و نوزاد در آن کشور به دنیا بیاید، شهروندی آن کشور به نوزاد و والدینش داده می شود؟

پاسخ:

به طور کلی در دنیا دو سیستم رایج برای اعطای شهروندی وجود دارد:

1. Jus Sanguinus

این لفظ لاتین به صورت تحت اللفظی به معنای “حق خون” می باشد. به این معنی که یکی و یا در برخی از کشورها هردو، از والدین کودک باید ملیت کشور را داشته باشند تا شهروندی آن کشور به کودک اعطا شود.

* عمده کشورهای اروپایی در این زمره می باشند. لذا برای اخذ اقامت اروپا برای نوزاد خود این روش مناسب نیست.

2. Jus Soli

این واژه لاتین به معنی “حق خاک ” بوده و به معنی در نظر گرفتن ملیت فرد به دنیا آمده بر مبنای سرزمینی که کودک در آن متولد شده است می باشد.

  • بسیاری از کشورهای قاره آفریقا از این قاعده استفاده نموده و از جمله انها می توان به آرژانتین و برزیل اشاره کرد که قوانین شهروندی نوزاد طبق حق خاک است.

جمع بندی:

اگر به دنبال راهکاری آسان برای اخذ شهروندی فرزاندنتان در بدو تولد هستید باید با قوانین شهروندی نوزاد آشنا شده و در ادامه هستید، لیست کشورهای زیر را به خاطر داشته باشید:

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

اخذ اقامت اروپا

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ