00989129158913

کنترل ورودی در مرز لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

اقامت کانادا ویژه پزشکان

مدارک مورد نیاز هنگام عبور از مرز لهستان

هنگام ورود به لهستان، یک خارجی باید مدراک زیر را در اختیار داشته باشد:

1. گذرنامه یا سند سفر معتبر دیگر

توجه: افراد زیر سن قانونی، اگر آنها در پاسپورت والدین یا سرپرست قانونی ثبت شده یا به آن اضافه شوند، ممکن است تحت الحفظ صاحب پاسپورت، سفر کنند. ورودی در ستون “کودکان” تنها می تواند توسط مقامات در دفتر پاسپورت ثبت شود.

2. یک ویزای معتبر

توجه: برای شهروندان اتحادیه اروپا و نروژ، ایسلند، لیختن اشتاین یا سوئیس، فقط یک گذرنامه معتبر یا سند هویت معتبر مورد نیاز است.

3. در مورد حمل و نقل از طریق خاک لهستان به کشور دیگری، خارجی باید اجازه ورود به آن کشور یا مجوز اقامت برای همین کشور داشته باشد.

در مرز عبور، کنترل توسط افسران لباس گارد مرزی (SG) انجام خواهد شد. در صورتی که کنترل توسط یک فرد بدون یونی فرم انجام شود، مسافر حق دارد از این فرد درخواست کند کارت شناسایی / نشانۀ رسمی خود را نشان دهد.

ممکن است درباره هدف و شرایط اقامت وی ​​در لهستان سئوال شود.
علاوه بر این، ممکن است توسط سازمان مرزی گمرک (خارجی) درخواست نمایش مدارک زیر داده شود:

1. شواهدی از پوشش بیمه درمانی برای دوره اقامت در لهستان
2.
منابع کافی / معیشت برای مدت اقامت خود و بازگشت به کشور مبدأ خود

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ