00989129158913

ثبت شرکت در عمان دیار رشد و ترقی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

موسسه یورو اقامت به عنوان یکی از شرکت‌های صاحب نام در زمینه ثبت شرکت در عمان بر این باور است که در آینده، تعداد زیادی از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در اقصی نقاط جهان به دنبال مسیری برای ثبت شرکت در عمان و اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت خواهند بود؛ زیرا این کشور مسیر بسیار روشنی از نظر اقتصادی در پیش دارد و این مسیر به لطف صرف نظر از نفت و منابع زیرزمینی باز شده است.

در این مطلب قصد داریم به آن دسته از خصوصیات عمانم بپردازیم که موجب جذب بخش زیادی از سرمایه‌گذاران خواهد شد.

اقتصاد فعلی عمان و فراهم بودن بستر رشد و پیشرفت

در حال حاضر کشور عمان دارای اقتصادی است که عمده فعالیت آن از طریق صادرات نفت و میعانات نفتی انجام می‌شود ولی در زمینه‌های دیگری از قبیل موارد زیر نیز فعالیت گسترده دارد:

  • پارچه و الیافپ
  • کشاورزی، غلات و غیره
  • ماهیگیری

در حال حاضر ثبت شرکت در عمان در موارد فوق می‌تواند نتایج بسیار موفقی را به همراه داشته باشد و علاوه بر معافیت‌های مالیاتی از حمایت‌های دولتی نیز برخوردار خواهید شد. در صورتی که یک کارآفرین خارجی در زمینه‌های غیرنفتی کسب و کاری راه اندازی و شرکتی را تأسیس نماید، به راحتی می‌تواند وارد فرآیند اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت شود.

سیستم بانکی پیشرفته و در تراز جهانی

سیستم بانکی عمان یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین سیستم‌های بانک‌داری در سراسر جهان است. این سیستم بانکی قدرت بالایی دارد و به همین خاطر توانسته است ریال عمان را به یکی از بهترین ارزهای دنیا تبدیل کند. در صورتی که بخواهید وارد فرآیند ثبت شرکت در عمان شوید، دیگر جای هیچ نگرانی در زمینه بانکی و رسیدن به درآمدهای بین المللی نخواهید داشت.

رشد اقتصادی حیرت انگیز در سال 2018

اقتصاد عمان در چند سال اخیر به خاطر سیاست‌های تجاری این دولت در حمایت از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران خارجی رشد و پیشرفت خوبی داشته است. حمایت از کارآفرینان، نرخ ثبت شرکت در عمان را به شکل قابل توجهی افزایش داده است.

ثبت شرکت در عمان از طریق یورو اقامت

موسسه یورو اقامت با تجربه‌ای که در این زمینه دارد، می‌تواند به شکل خیلی خوبی در کنار شما باشد و به شما کمک کند. می‌تواند از مرحله صفر تا آخرین مرحله حضور خود در عمان از این موسسه کمک بگیرید و اشکالا را برطرف نمایید. این کشور تمامی خدمات مربوط به ثبت شرکت و اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت را برای شما به پایان خواهد رساند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت در عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ