Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

لیست همه مقالات باتیس

Search

راهنمای تامین مالی جمعی در دبی

سرمایه گذاری جمعی در دبی چشم انداز مالی را برای استارتاپ ها و SME ها تغییر می دهد و به نوآوران و کارآفرینان اجازه می دهد از حمایت جمعی بهره ببرند. با رونق اقتصاد امارات متحده عربی، تامین مالی جمعی به عنوان مکانیزمی محوری برای تامین مالی پروژه ها و سرمایه گذاری های متنوع ظاهر شده است.

ما به چارچوب‌های نظارتی، مدل‌های متنوع تامین مالی جمعی و پلتفرم‌هایی که این بخش مالی هیجان‌انگیز را به جلو می‌برند، نگاه می‌کنیم. چه سرمایه‌گذار باشید که به دنبال تنوع بخشیدن به پورتفولیوی خود هستید و چه کارآفرینی که به دنبال سرمایه‌گذاری برای ایده کسب‌وکار بزرگ بعدی خود است، درک زیر و بم صحنه تامین مالی جمعی دبی برای حرکت در این بازار پویا ضروری است.

+ بیشتر بدانید
manufacturing-industry-in-dubai-765x505
اقامت دبی
یلدا جان فدا

مروری بر صنعت تولید در دبی

صنعت تولید در دبی به عنوان سنگ بنای اقتصاد پویای امارات است که سهم قابل توجهی در تولید ناخالص داخلی آن دارد و روندهای رشد قوی را نشان می دهد. این بخش با طیف متنوعی از زیربخش ها از جمله مواد شیمیایی، پلاستیک، فلزات، مواد غذایی و نوشیدنی مشخص شده است که هر کدام نقشی محوری در بافت صنعتی کلی دبی دارند.

زیرساخت های پیشرفته شهر، موقعیت استراتژیک و حمایت دولت، زمینه مناسبی را برای رونق صنعت تولید فراهم می کند. از آنجایی که دبی به تمرکز بر پایداری و انرژی های تجدیدپذیر ادامه می دهد، زمینه را برای آینده ای فراهم می کند که در آن شیوه های تولید سبز با حرکت جهانی به سمت مسئولیت زیست محیطی هماهنگ باشد.

+ بیشتر بدانید
ثبت شرکت در منطقه آزاد امارات
ثبت شرکت
یلدا جان فدا

ثبت شرکت در دبی با افتتاح حساب بانکی

کشف فرصت‌های بی‌نظیر ثبت شرکت در دبی. از مزایای مناطق آزاد، معافیت مالیاتی، ویزای اقامت، و فرصت‌های سرمایه‌گذاری گسترده بهره‌مند شوید. راهنمای جامع ما به شما کمک می‌کند تا با درک بهتر قوانین و مزایای کسب و کار در امارات، قدمی محکم در عرصه تجارت بین‌المللی بردارید.

+ بیشتر بدانید
Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

راهنمای تامین مالی جمعی در دبی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ