00989129158913

اقامت کرواسی و کسب اقامت اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

اقامت کرواسی و کسب اقامت اروپا

عدم داشتن اطلاعات کافی، باعث شده است تا اقامت کرواسی و کسب اقامت اروپا برای عده زیادی ناشناخته بماند. کرواسی کشوری در اروپا می باشد با جمعیت 4.2 میلیون نفر که با توجه به سطح کیفیت زندگی ، اقامت در کرواسی میتواند یکی از بهترین راه ها برای کسب اقامت اروپا باشد. در این مقاله قصد داریم بیشتر با دریافت اقامت کرواسی که در نهایت منجر به کسب اقامت اروپا میشود آشنا شویم.

اقامت کرواسی و کسب اقامت اروپا

دریافت اقامت کرواسی به صورت داعم نیازمند چند مورد می باشد که به صورت خلاصه در ادامه توضیح داده میشود :

  • دلیل موجه: دریافت اقامت کرواسی به صورت دائم نیازمند به یک دلیل محکم می باشد. اگر کسی از طریق اقامت موقت حداقل 5 سال را در این کشور گذرانده باشد به راحتی میتواند برای اقامت دائم اقدام کند. در غیر این صورت، شخص مذکور باید دانشجو یا یک داوطلب کار باشد.
  • مدارک مرتبط: بدیعی است که برای دریافت اقامت کرواسی، مدارکی مانند کپی پاسپورت از تمامی صفحات مهرخورده و همچنین 4 قطعه عکس یکسان پاسپورت ضروری می باشد.
  • شرایط مالی: برای دریافت اقامت کرواسی و در نهایت کسب اقامت اروپا، حتما نیاز دارید تا شرایط مالی خود را برای دولت کرواسی مشخص کنید. برای این کار باید مبلغ مشخصی را در یکی از بانکهای کرواسی داشته باشید. این مبلغ باید معادل مدت زمان یکسال و برای فرد مجرد 270 یورو برای هر ماه، برای فرد متاهل 370 یورو برای هر ماه ، برای خانواده 3 نفره 440 یورو برای هر ماه و به ازای هر فرد اضافه 70 یورو برای هر ماه اضافه میشود. این مدرک یکی از مهمترین مدارک برای دریافت اقامت کرواسی و کسب اقامت اروپا می باشد.
  • بیمه: یکی از مهمترین موارد در کسب اقامت اروپا از طریق دریافت اقامت کرواسی بیمه میباشد. دقت داشته باشید که برای این امر حتما باید دارای بیمه سلامتی از یکی از شرکت های معتبر بیمه در کشور کرواسی باشید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط کسب اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ