00989129158913

پس از اخذ اقامت عمان باید چقدر اجاره مسکن بدهم؟

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

امروزه یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های کارآفرینان و کسانی که می‌خواهند اقامت عمان را بگیرند و در این کشور به کسب و کار و سرمایه‌گذاری بپردازند، اجاره مسکن و میزان اجاره‌بها در عمان است. فردی که وارد فرآیند ثبت شرکت عمان می‌شود، قاعدتاً انتظار دارد که در منزلی با اجاره مناسب و کیفیتی قابل قبول زندگی کند.

در این مطلب تصمیم داریم که در رابطه با اجاره مسکن پس از اخذ اقامت عمان، اطلاعاتی را به متقاضیان، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران ارائه دهیم.

اجاره مسکن در مناطق مرکزی

در صورتی که شخصی بخواهد منزلی را در مناطق مرکزی شهر مسقط اجاره کند که این منزل دو اتاق خواب باشد، باید ماهیانه حدود 3000 دلار آمریکا یا 1200 ریال عمان بپردازد. برآوردهایی که اخیراً انجام شده است، نشان می‌دهد که متوسط اجاره مسکن در سراسر مسقط حدود 2000 دلار آمریکا یا 800 ریال عمان است.

اجاره ویلا پس از اخذ اقامت عمان

برخی از کارآفرینان و متقاضیان ثبت شرکت عمان، تمایلی به اجاره‌نشینی ندارند و ترجیح می‌دهند که زندگی خود را در منازل ویلایی سپری کنند. خانه‌های ویلایی سه تخته، از 1000 تا 5000 دلار آمریکا می‌تواند اجاره داشته باشد.

در صورتی که فردی بخواهد یک ویلای چهار تخته در شهر مسقط اجاره کند، باید 1200 تا 7000 دلار آمریکا اجاره بدهد که این هزینه ممکن است برای بسیاری از افراد سنگین و نشدنی باشد.

برخی از کارآفرینان مشکلی با پرداخت هزینه ندارند و فقط به کیفیت مسکن اهمیت می‌دهند. به طور کلی اجاره منزل در منطقه الموج که در شهر مسقط واقع شده است، ممکن است از 2500 تا 7000 دلار آمریکا تغییر کند. این منطقه، یکی از بهترین مناطقی است که می‌توان برای زندگی در عمان پیشنهاد کرد.

گرفتن وام مسکن در کشور عمان

یکی از مزایای اقامت عمان، امکان گرفتن وام مسکن در این کشور است. بهره وام مسکن در این کشور 6 درصد تعیین می‌شود. متقاضیان با اخذ این وام دیگر نگران پرداخت اجاره خود نخواهند بود.

یک قانون در مورد اجاره مسکن در کشور عمان

قوانین قدیمی بیان می‌کرد که صاحبخانه فقط هر سه سال یک‌بار می‌تواند مبلغ اجاره را افزایش دهد. اکنون این قانون تغییر کرده است و همه چیز در قالب توافق طرفین انجام می‌شود.

در صورتی که شما نیز جزء افرادی هستید که تصمیم دارند اقامت عمان را دریافت و در این کشور زندگی کنند، کافی است با شماره‌های موسسه یورو اقامت که در سایت قرار گرفته است، تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ