ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

حقایقی جالب ویژه متقاضیان اقامت عمان

موارد بحث شده

در این مطلب قصد داریم به نکاتی در رابطه با کشور عمان اشاره کنیم. این حقایق برای افرادی مناسب است که قصد دارند اقامت عمان را کسب کنند. عمان یکی از کشورهای بزرگ خاور میانه است که از نظر اقتصادی در شرایط خوبی قرار دارد و به علاوه برای افرادی قصد دارند وارد فرآیند اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت شوند نیز احترام خاصی قائل است و سبدهای حمایتی گوناگونی را برای آن‌ها در نظر گرفته است.

در مقاله «نظرسنجی: دلایل علاقه فراوان کارآفرینان به ثبت شرکت عمان» به نظرات کارآفرینانی که پرداختیم که توانسته بودند فرآیند اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت را با موفقیت پشت سر بگذارند. در این مطلب نیز قصد داریم به چند خصوصیت مهم کاری عمان بپردازیم.

زبان کسب و کار در عمان

زبان رسمی عمان، عربی است. به بیان دیگر اگر قصد دارید در این کشور موفق باشید و بتوانید با افراد مختلف جامعه، کارگران، مدیران و غیره صحبت کنید، بهترین راه آموختن زبان عربی است. در صورتی که قصد دارید اقامت عمان را دریافت کنید، نگران نباشید. به شما از نظر زبان ایراد نخواهند گرفت. لطفاً فقط درآمد کسب کنید.

ساعات کاری در عمان

در صورتی که قصد دارید یک شرکت راه اندازی کنید، باید بدانید که معمولا شرکت‌ها از 8 صبح تا 13 و از 15:30 تا 18:30 مشغول فعالیت کاری هستند و در صورتی که اقامت عمان را دریافت کردید، باید روی این بازه زمانی برنامه‌ریزی کنید.

لباس مناسب برای کسب و کار

بانوانی که در این کشور شروع به کار می‌کنند باید مراقب نحوه لباس پوشیدن خود باشند؛ زیرا مردم عمان بسیار متعصب هستند و ممکن است مشکلاتی ایجاد شود.

نکته‌ای جالب که پس از اخذ اقامت عمان خواهید فهمید

یکی از نکاتی که در این کشور عربی وجود دارد این است که در محل کار باید به برابری جنسیتی پایبند باشید. با وجود اینکه عمان یک کشور اسلامی است و گرایش‌های دینی و مذهبی دارد ولی یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای خاور میانه از نظر قوانین کسب و کار محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است که مقامات این کشور تلاش می‌کنند تعداد مشاغل مناسب برای بانوان خارجی را کاهش دهند. آن‌ها سعی دارند قوانین را به گونه‌ای بازنویسی کنند که اخذ اقامت عمان برای بانوان خارجی دشوار باشد.

در صورتی که قصد دارید وارد فرآیند اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت شوید یا می‌خواهید شرکت خود را در این کشور به ثبت برسانید، موسسه یورو اقامت آماده است که همه کارهای لازم را برای شما انجام دهد. کافی است مدارک و درخواست خود را به موسسه ما بدهید و از سرعت و کیفیت کار نهایت لذت را ببرید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

حقایقی جالب ویژه متقاضیان اقامت عمان
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights