00989129158913

کسب و کارهای کرونایی و پردرآمد برای ثبت شرکت اسلواکی (2)

امتیاز این مطلب:
5/5
کسب و کارهای کرونایی و پردرآمد برای ثبت شرکت اسلواکی (2)

سرفصل مطالب در این مقاله

کسب و کارهای کرونایی و پردرآمد برای ثبت شرکت اسلواکی (2)

همان‌طور که در مقاله « کسب و کارهای کرونایی و پردرآمد برای ثبت شرکت اسلواکی (1) » بیان شد دغدغه بسیاری از کارآفرینان و صاحبان کسب و کارها در این روزهای کرونایی این است که چه کسب و کارهایی می‌تواند زمینه موفقیت و رشد مالی و اقتصادی را برای ما فراهم می‌کند و با راه اندازی چه کسب و کارهایی در اسلواکی می‌توان اقامت اسلواکی را دریافت کرد.

در مقاله نخست به دو کسب و کار خوب برای ثبت شرکت اسلواکی اشاره شد. این دو کسب و کار عبارت است از:

  • کسب و کار نظافت، تمیزسازی و ضدعفونی کردن منازل، ادارات و غیره
  • کسب و کار تحویل محصولات به مشتریان در منزل در روزهای قرنطینه

در این مقاله تصمیم داریم چند کسب و کار عالی دیگر برای ثبت شرکت اسلواکی پیشنهاد دهیم:

پمپ بنزین؛ کسب و کاری بی‌نظیر برای ثبت شرکت اسلواکی

یکی از کسب و کارهای جاودانه برای ثبت شرکت اسلواکی پمپ بنزین است. اولین مزیتی که پمپ بنزین دارد این است که در هیچ حالت و شرایطی تعطیل نمی‌شود و به کار خود ادامه می‌دهد. دومین مزیت این کسب و کار آن است که مشتریان آن همیشگی است و به همین خاطر درآمد آن دائمی است.

در ضمن پمپ بنزین حتی درشرایط شیوع بیماری کووید−19 به فرآیند کاری خود ادامه می‌دهد و به همین خاطر تصمیم گرفتیم این بیزنس را به شما معرفی کنیم.

راه اندازی داروخانه

یکی از کسب و کارهایی که در چند روز گذشته با تقاضا و رشد عجیبی روبرو شده، داروخانه است. این کسب و کار نیاز بسیاری از مردم را برطرف می‌کند. در دوران شیوع کرونا داروخانه‌ها توانستند در کنار مردم باشند و محصولات درمانی را در اختیار آنان قرار دهند.

این بیزنس درآمد و سود خوبی به همراه دارد و اکثریت قریب به اتفاق مردم به محصولات داروخانه احتیاج دارند. شما با راه اندازی این بیزنس می‌توانید درآمد خوبی برای شما به همراه داشته باشد.

در صورتی که بخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه کسب و کارهای محبوب و مطلوب در دوران کرونا کسب کنید، مقاله ↔ کسب و کارهای کرونایی و پردرآمد برای ثبت شرکت اسلواکی (2) ≈ را مطالعه کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی کافی است با شماره‌های مندرج در سایت یورو اقامت تماس بگیرید. مشاوران این مجموعه متعهد به ارائه بهترین و به‌روزترین اطلاعات در مورد کسب و کارها به شما هستند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ