ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

موفقیت پس از اخذ اقامت اسلواکی در کنار یورو اقامت (4)

موارد بحث شده

یکی از کارهای مهم و اساسی که موفقیت شما را پس از اخذ اقامت اسلواکی رقم می‌زند این است که تفکرات خود را اصلاح کنید و هیچ گاه اجازه ندهید که افکار غلط و منفی کار شما را تحت تأثیر خود قرار دهد.  شما افکار زیادی در سر خود دارید که بخش از آن تفکرات منفی است. هیچ گاه اجازه ندهید که این افکار منفی کار شما را تحت تأثیر خود قرار دهند. شما باید تلاش کنید روی مسائلی تمرکز کنید که پس از ثبت شرکت اسلواکی می‌تواند شما را به سمت موفقیت پیش ببرند.

در مقاله « موفقیت پس از اخذ اقامت اسلواکی در کنار یورو اقامت (3) » به یک سری از نکات مهم و اساسی اشاره شد که تأثیر عمیقی بر موفقیت شما پس از ثبت شرکت اسلواکی دارد. در این مقاله هم دو نکته دیگر بیان خواهد شد.

پس از اخذ اقامت اسلواکی به خلاقیت خود احترام بگذارید

خلاقیت یکی از مسائل مهمی است که پس از راه اندازی شرکت در کشور اسلواکی، بیزنس شما را به یک بیزنس خاص و منحصر به فرد تبدیل می‌کند. وقتی در کار خودتان خلاقیت داشته باشید می‌توانید محصول خود را برای مشتریان مختلف مطلوب و مناسب جلوه دهید و از این طریق نظر مثبت و مساعد آن‌ها را جلب کنید.

خلاقیت پس از اخذ اقامت اسلواکی و در زندگی روزمره هم کمک فراوانی به شما می‌کند و باعث می‌شود که بتوانید از زندگی روزمره خودتان نهایت لذت را ببرید.

همیشه خودتان را به چالش بکشید

یکی از راه‌هایی که به رشد و افزایش خلاقیت شما کمک می‌کند این است که سعی کنید همیشه خودتان را به چالش بکشید. پس از اقامت اسلواکی سعی نکنید روال مشخصی را برای زندگی خود پیش بگیرید و به روزمرگی عادت کنید. تلاش کنید که تا حد امکان در زندگی خودتان را به چالش بکشید و از این طریق راه‌های بهتری برای کار و زندگی خودتان پیدا کنید.

موسسه یورو اقامت به عنوان یکی از بهترین و فعال‌ترین مجموعه‌هایی که در زمینه ثبت شرکت اسلواکی فعالیت می‌کند، می‌کوشد که کارآفرینان و سرمایه گذاران بتوانند کار و زندگی موفقی در این کشور داشته باشند و به همین خاطر اقدام به جذب مجموعه‌ای از مجرب‌ترین و بهترین مشاوران و متخصصان در زمینه اقامت اسلواکی و ثبت شرکت در این کشور کرده است. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید کافی است مقاله « موفقیت پس از اخذ اقامت اسلواکی در کنار یورو اقامت (5) » را بخوانید یا با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

موفقیت پس از اخذ اقامت اسلواکی در کنار یورو اقامت (4)
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights