00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی و استفاده از بهترین نیروی کاردر این کشور

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی و موفقیت در زمینه کسب و کار مستلزم نیروی کار حرفه‌ای و توانمند است. برخی از کارافرینان و سرمایه‌گذاران پس از ثبت شرکت اسلواکی از نیروهای کشور مبدأ  برای رشد و توسعه کسب و کار استفاده می‌کنند. البته این کار نیازمند اخذ اقامت اسلواکی و همچنین فراهم کردن شرایط لازم برای سکونت کارکنان خارجی در کشور اسلواکی است.

در ادامه این مطلب تصمیم داریم به مزایای استفاده از نیروی کار موجود اسلواکی اشاره کنیم. با استفاده از نیروی کار این کشور از بسیاری از هزینه‌های اضافی جلوگیری خواهد شد.

مزایای استفاده از نیروی کار اسلواکی پس از ثبت شرکت اسلواکی

1. انطباق‌پذیری فوق‌العاده نیروی کار فعال در اسلواکی

یکی از خصوصیات فوق‌العاده نیروی کار موجود در اسلواکی این است که خود را به راحتی با سیستم‌ها و سبک‌های مدیریتی مختلف وفق می‌دهند. وقتی از نیروهای حاضر در این کشور برای رشد و توسعه کسب و کار خود استفاده کنید، خواهید دید که مشکلی از نظر انجام کار و سلسله مراتب موجود در سازمان نخواهند داشت.

2. آشنایی نیروهای کار این کشور با زبان انگلیسی

معمولاً نیروهای کاری که در اسلواکی فعالیت می‌کنند توانایی خوبی برای مکالمه به زبان انگلیسی دارند و به راحتی با این زبان وفق پیدا می‌کنند و به همین خاطر هم خودشان به راحتی با نحوه انجام کار آشنا می‌شوند و هم شما به عنوان مدیر کسب و کار مشکلی در برقراری ارتباط با آن‌ها نخواهید داشت.

یکی از نگرانی‌های اصلی کارآفرینان قبل از ثبت شرکت اسلواکی این است که نیروهای کار آشنایی کافی با زبان انگلیسی داشته باشند.

.3. برخورداری از مدارج تحصیلی بالا

یکی از مهم‌ترین مزایای نیروی کار فعال در کشور اسلواکی این است که نسبت به تمامی کشورهای اروپایی از سطح سواد و دانش بالاتری برخوردار هستند و به همین خاطر پس از  ثبت شرکت اسلواکی می‌توانید روی دانش  و تخصص آن‌ها حساب کنید.

4. بهره‌وری عالی در کنار دستمزد پایین

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از نیروی کار اسلواکی این است که نیازی به اخذ اقامت اسلواکی برای آن‌ها ندارید. همچنین در کنار بهره‌وری فوق‌‎العاده‌ای که دارند، در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی دستمزد کمتری دریافت می‌کنند. بر اساس آمارهای موجود نیروهای کار اسلواکی در کنار نیروهای کار آمریکا و ژاپن، یکی از سخت‌کوش‌ترین نیروهای کار جهان هستند.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد نیروهای کار اسلواکی کافی با شماره‌هایی که در سایت قرار گرفته است، تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات لازم در این زمینه در اختیارتان قرار گیرد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ