ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

ثبت شرکت اسلواکی و استفاده از بهترین نیروی کاردر این کشور

موارد بحث شده

ثبت شرکت اسلواکی و موفقیت در زمینه کسب و کار مستلزم نیروی کار حرفه‌ای و توانمند است. برخی از کارافرینان و سرمایه‌گذاران پس از ثبت شرکت اسلواکی از نیروهای کشور مبدأ  برای رشد و توسعه کسب و کار استفاده می‌کنند. البته این کار نیازمند اخذ اقامت اسلواکی و همچنین فراهم کردن شرایط لازم برای سکونت کارکنان خارجی در کشور اسلواکی است.

در ادامه این مطلب تصمیم داریم به مزایای استفاده از نیروی کار موجود اسلواکی اشاره کنیم. با استفاده از نیروی کار این کشور از بسیاری از هزینه‌های اضافی جلوگیری خواهد شد.

مزایای استفاده از نیروی کار اسلواکی پس از ثبت شرکت اسلواکی

1. انطباق‌پذیری فوق‌العاده نیروی کار فعال در اسلواکی

یکی از خصوصیات فوق‌العاده نیروی کار موجود در اسلواکی این است که خود را به راحتی با سیستم‌ها و سبک‌های مدیریتی مختلف وفق می‌دهند. وقتی از نیروهای حاضر در این کشور برای رشد و توسعه کسب و کار خود استفاده کنید، خواهید دید که مشکلی از نظر انجام کار و سلسله مراتب موجود در سازمان نخواهند داشت.

2. آشنایی نیروهای کار این کشور با زبان انگلیسی

معمولاً نیروهای کاری که در اسلواکی فعالیت می‌کنند توانایی خوبی برای مکالمه به زبان انگلیسی دارند و به راحتی با این زبان وفق پیدا می‌کنند و به همین خاطر هم خودشان به راحتی با نحوه انجام کار آشنا می‌شوند و هم شما به عنوان مدیر کسب و کار مشکلی در برقراری ارتباط با آن‌ها نخواهید داشت.

یکی از نگرانی‌های اصلی کارآفرینان قبل از ثبت شرکت اسلواکی این است که نیروهای کار آشنایی کافی با زبان انگلیسی داشته باشند.

.3. برخورداری از مدارج تحصیلی بالا

یکی از مهم‌ترین مزایای نیروی کار فعال در کشور اسلواکی این است که نسبت به تمامی کشورهای اروپایی از سطح سواد و دانش بالاتری برخوردار هستند و به همین خاطر پس از  ثبت شرکت اسلواکی می‌توانید روی دانش  و تخصص آن‌ها حساب کنید.

4. بهره‌وری عالی در کنار دستمزد پایین

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از نیروی کار اسلواکی این است که نیازی به اخذ اقامت اسلواکی برای آن‌ها ندارید. همچنین در کنار بهره‌وری فوق‌‎العاده‌ای که دارند، در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی دستمزد کمتری دریافت می‌کنند. بر اساس آمارهای موجود نیروهای کار اسلواکی در کنار نیروهای کار آمریکا و ژاپن، یکی از سخت‌کوش‌ترین نیروهای کار جهان هستند.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد نیروهای کار اسلواکی کافی با شماره‌هایی که در سایت قرار گرفته است، تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات لازم در این زمینه در اختیارتان قرار گیرد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

ثبت شرکت اسلواکی و استفاده از بهترین نیروی کاردر این کشور
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights