00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی در زمینه عکاسی از روش فرنچایز

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

 ثبت شرکت اسلواکی در زمینه عکاسی از روش فرنچایز

 ثبت شرکت اسلواکی در زمینه عکاسی از طریق فرنچایز یکی از بهترین روش‌هایی است که از طریق آن می‌توانیم اقامت اسلواکی را دریافت کنیم. این روش مزایا و معایب مخصوص خودش را دارد ولی به طور کلی مزایای آن خیلی بیشتر از معایب آن است. در صورتی که تمایل به راه اندازی کسب و کار در اسلواکی دارید، پیشنهاد می‌شود که تا پایان این مقاله با ما همراه شوید؛ زیرا قرار است اطلاعات بسیار خوب و مفیدی در مورد روش فرنچایز کسب کنید.

فرنچایز؛ روشی پردرآمد برای  ثبت شرکت اسلواکی

فرنچایز روشی است که درآمد بسیار خوبی برای کارآفرینان ایجاد می‌کند؛ زیرا در این روش شما نماینده یک برند معروف و معتبر در زمینه عکاسی هستید و مشتریان خیلی راحت‌تر از یک برند جدید به شما اعتماد می‌کنند. وقتی اعتماد مشتری حاصل شد، درآمد پس از آن نصیب شما خواهد شد.

در واقع در این روش مسیر پیش روی شما برای رسیدن به درآمد بسیار کوتاه خواهد شد و می‌توانید خیلی راحت‌تر و البته سریع‌تر به درآمد مورد نظر خودتان دست پیدا کنید.

هزینه‌های بازاریابی از طریق فرنچایز به شدت کاهش می‌یابد

وقتی شما نماینده یک برند معتبر هستید در واقع وقتی او دارد برای خودش تبلیغات و بازاریابی می‌کند به صورت غیر مستقیم برای شما هم تبلیغات و بازاریابی انجام داده است و به این صورت است که هزینه‌های مربوط به تبلیغات و بازاریابی برای شما به کمترین میزان ممکن می‌رسد.

تنها کاری که باید بکنید این است که مبلغی جزئی صرف بازاریابی، تبلیغات و اعلام کردن آغاز به کار شرکتتان در اسلواکی هزینه کنید.

باید بخشی از درآمدتان را پس از  ثبت شرکت اسلواکی به نماینده برند اصلی بدهید

تنها عیب این روش برای  ثبت شرکت اسلواکی این است که باید بخشی از درآمدتان را به عنوان حق فرنچایز به صاحب برند اصلی بدهید و این بخشی از فرآیند روش فرنچایز است. شما باید بخش معینی از درآمدتان را در بازه‌های زمانی معین به صاحب برند بدهید.

متخصصان و کارشناسان مجموعه یورو اقامت با حضور در جلسه مذاکره فرنچایز تلاش می‌کنند که حق فرنچایز تا حد امکان کاهش یابد و همه فرآیندها به صورت قانونی صورت گیرد. در صورتی که قصد ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی را دارید با شماره‌‎های مندرج در سایت یورو اقامت که در ادامه این مطلب هم آمده است تماس حاصل نمایید. متخصصان و مشاوران این مجموعه منتظر ارائه بهترین خدمات مشاوره به شما هستند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ