00989129158913

با اقامت اسلواکی، بهترین شرایط را برای فرزندان خود فراهم کنید

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

اکثر کارآفرینان و متقاضیان اخذ اقامت اسلواکی، نگران آینده فرزندان خود هستند. آن‌ها تمایل دارند که در کنار ثبت شرکت اسلواکی و رشد و توسعه کسب و کار خود، فضای لازم برای رشد و توسعه فرزندانشان را هم فراهم کنند. موسسه یورو اقامت به عنوان یکی از بهترین موسسات فعال در زمینه ثبت شرکت و اقامت اسلواکی، تحقیقات وسیعی پیرامون این کشور انجام داده و نتایج بسیار خوبی گرفته است.

در این مطلب دو مسئله «آموزش»، «بهداشت و درمان» و «امنیت» را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهیم تا افرادی که می‌خواهند با اقامت اسلواکی، آینده فرزندانشان تأمین شود، متوجه فضای عالی این کشور برای زندگی شوند.

اقامت اسلواکی و استفاده از فضای آموزشی بی‌نظیر

مدارس اسلواکی، یکی از باکیفیت‌ترین مدارس اروپا هستند. در صورتی که بخواهید فرزندانتان را به مدارس اسلواکی بفرستید، باید با زبان اسلواکی آشنا باشند. برای این کار می‌توانید آن‌ها به کلاس زبان بفرستید یا آن‌ها در مدارسی ثبت نام کنید که در آن‌ها به زبان انگلیسی تدریس می‌شود. اکثر مدارس اسلواکی از بالاترین سطوح آموزش بهره‌مند هستند.

امروزه دانشگاه‌های اسلواکی جزء بهترین دانشگاه‌های اروپا هستند که در بسیاری از آن‌ها، دروس به زبان انگلیسی تدریس می‌شود. بسیاری از جوانان و کودکان این کشور با زبان انگلیسی آشنا هستند.

بهداشت و درمان در اسلواکی

سیستم بهداشت و درمان در این کشور بسیار منظم و قانونمند است. در صورتی که اقامت اسلواکی را دریافت کنید، می‌توانید مانند یک شهروند این کشور از خدمات بهداشتی و درمانی بهره‌مند شوید. البته توصیه می‌شود که برای زندگی در این کشور برای خود بیمه درمان خصوصی تهیه کنید تا بتوانید از خدمات تمامی بیمارستان‌های خصوصی و دولتی بهره‌مند شوید.

مسئله‌ای که لازم است به آن توجه داشته باشید، تغییر کیفیت خدمات در مناطق مختلف است. در صورتی که در پایتخت این کشور زندگی کنید، خدمات درمانی بهتر و بیشتری دریافت می‌کنید.

امنیت در اسلواکی

این کشور یکی از امن‌ترین کشورهای اروپا محسوب می‌شود. ثبات اقتصادی، پایین بودن هزینه‌های زندگی و مناسب بودن درآمدها باعث شده است که امنیت در سطوح خوب و قابل قبولی در این کشور وجود داشته باشد. این امنیت هم به رشد و توسعه کسب و کار پس از ثبت شرکت اسلواکی کمک می‌کند و هم آینده فرزندان را تأمین می‌نماید.

اسلواکی، یکی از بهترین کشورهای اتحادیه اروپا است. دولت این کشور تلاش کرده است که فضای مثبت و خوبی برای متقاضیان ثبت شرکت و اقامت اسلواکی به وجود بیاورد تا از این طریق سرمایه خارجی زیادی جذب کند و کشور خود را بیش از پیش رشد و توسعه دهد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ