00989129158913

اقامت اسلواکی و استانداردهای زندگی در این کشور

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

یکی از مهم‌ترین مواردی که برای متقاضیان اخذ اقامت اسلواکی اهمیت دارد، استانداردها و سطح رضایت شهروندان این کشور از زندگی خود در اسلواکی است. امروزه اخذ اقامت اسلواکی از روش‌های مختلفی گرفته می‌شود که یکی از مهم‌ترین شیوه‌های آن، اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت است. کارآفرینان و سرمایه‌گذاران تمایل دارند در کشوری سرمایه گذاری کنند که علاوه بر رسیدن به سود خوب و قابل قبول، بتوانند زندگی آرام و خوبی را در آن کشور تجربه کنند.

در این مطلب قصد داریم به استانداردهای زندگی در اسلواکی اشاره کنیم تا افراد علاقمند به اقامت اسلواکی آشنایی بیشتر و بهتری با اوضاع کلی این کشور پیدا کنند.

میزان رضایت از زندگی

یکی از نظرسنجی‌هایی که در سطح اسلواکی انجام شد، پیرامون میزان رضایت‌مندی از زندگی بود. اگر بخواهیم سطح کلی رضایت از زندگی را 100 درصد معرفی کنیم، میزان رضایت از زندگی در اروپا 70 درصد است. دولت اسلواکی با تلاش‌هایی که در چند سال گذشته برای بالا بردن سطح کیفی زندگی انجام داده، توانسته رضایت‌مندی از زندگی در کشور خود را به 60 درصد برساند که رقمی واقعاً عالی و رضایت‌بخش محسوب می‌شود.

توانایی تغییر یا انتخاب شیوه‌های کار

یکی از ملاک‌های مهمی که کارآفرینان برای اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت به آن اهمیت می‌دهند، توانایی یا امکان تغییر شیوه کار در این کشور است. اسلواکی در چند سال اخیر تلاش کرده است تا بهترین امکانات و جدیدترین ابزارهای ممکن را برای توسعه کسب و کار در کشور خود رواج دهد.

میانگین اتحادیه اروپا در زمینه توانایی تغییر یا انتخاب شیوه‌های کار، 69 درصد است. کشور اسلواکی در این زمینه نیز خود را به اتحادیه اروپا نزدیک کرده و سطح 61 درصد را به خود اختصاص داده است.

اقامت اسلواکی و احتمال اضافه کاری در روزهای تعطیلی

یکی از مواردی که برای کارمندان خارجی و سایر افرادی که قصد اخذ اقامت اسلواکی دارند، اهمیت دارد احتمال اضافه کاری در روزهای تعطیلی است. در سراسر اتحادیه اروپا به صورت میانگین 53 درصد احتمال دارد که مجبور باشید در روزهای تعطیل به سر کار بروید و اضافه کاری کنید. این در حالی است که این احتمال در اسلواکی 54 درصد است.

معمولا سه معیاری که در این مطلب بیان شد برای بسیاری از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران اهمیت فراوانی برای ارزیابی یک کشور دارد. در صورتی که قصد دارید اطلاعات بیشتری در مورد این کشور به دست آورید، کافی است از طریق شماره‌های موجود در سایت با موسسه یورو اقامت تماس بگیرید و با مشاوران ما در این زمینه صحبت کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اقامت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ