ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت اسلواکی، معایب خاص خود را دارد

موارد بحث شده

یکی از حقایقی که باید در مورد اخذ اقامت اسلواکی بیان کرد، این است که اقامت و ثبت شرکت اسلواکی در کنار تمام مزایایی که دارد، خالی از عیب و ایراد نیست. برخی از کارآفرینان به دلیل همین معایب اسلواکی را برای راه اندازی کسب و کار و رسیدن به ثروت انتخاب نمی‌کنند.

در این مطلب تصمیم داریم معایب اقامت اسلواکی و ثبت شرکت در این کشور را بیان کنیم تا متقاضیان راه اندازی کسب و کار در این کشور، با آگاهی و هوشمندی بیشتری دست به انتخاب مقصد مناسب برای سرمایه‌گذاری در این کشور بزنند.

برای تمدید اقامت اسلواکی باید 6 ماه مهمان خاک این کشور باشید!

یکی از شروط اصلی تمدید اقامت اسلواکی (موقت) این است که کارآفرین یا سرمایه‌گذار باید 6 ماه از سال را در اسلواکی باشد. این در حالی است که برخی از کارآفرینان، خانواده خود را به اسلواکی نمی‌آورند یا بسیاری از این افراد به دلیل وابستگی به وطن خود، تمایلی به ماندن در این کشور ندارند و ترجیح می‌دهند که در این کشور سرمایه‌گذاری کنند، ثبت شرکت اسلواکی را انجام دهند و سپس این کشور را ترک کنند.

برخی از سرمایه‌گذاران همیشه در حال سفر کاری هستند و نمی‌توانند شش ماه از سال را در یک کشور سپری کنند.

اسلواکی همچون سوییس و اتریش پیشرفته و توسعه‌یافته نیست

یکی از معایب اسلواکی برای ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار، عدم توسعه‌یافتگی کامل است. این کشور همچون سایر کشورهای پیشرفته و توسعه‌یافته اروپا مانند سوییس و اتریش نیست و به همین خاطر قاعدتاً محدودیت‌هایی را برای کارآفرینان و صاحبان کسب و کار ایجاد می‌کند.

هزینه بالای انرژی در اسلواکی

یکی از مسائلی که متقاضیان ثبت شرکت اسلواکی و کسانی که می‌خواهند اقامت اسلواکی را دریافت کنند باید مد نظر داشته باشند، این است که هزینه‌های مربوط به سوخت و انرژی در اسلواکی بالا است. البته این بالا بودن هزینه‌ها به خاطر عدم مدیریت دولت اسلواکی نیست. سوخت و انرژی در این کشور وارداتی است و به همین خاطر قیمت آن تا حدودی بالا است.

کوچک بودن بازار داخلی اسلواکی

در صورتی که یک کارآفرین بخواهد محصولی را تولید کند که مخصوص مردم اسلواکی است، حتماً به مشکل خواهد خورد؛ زیرا بازار داخلی این کشور کوچک است و پایین بودن توان اقتصادی بخشی از مردم این کشور باعث می‌شود که چنین کسب و کارهایی شکست بخورند یا چندان رشدی نداشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معایب و مزایای اقامت اسلواکی و ثبت شرکت در این کشور، کافی است با شماره‌های تماس موجود در سایت تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت اسلواکی، معایب خاص خود را دارد
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights