00989129158913

سیستم حمل و نقل در لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

سیستم حمل و نقل در لهستان

 

در مقاله قبل درباره سیستم حمل و نقل در لهستان توضیحات کوتاهی داده شد. همانطور گفته شد که چرا این موضوع برای اخذ اقامت اروپا حائز اهمیت است. در این مقاله قصد داریم تا با این موضوع بیشتر آشنا شویم.

سیستم حمل و نقل در لهستان

برای استفاده از سرویس های حمل و نقل عمومی در هر شهر از لهستان، از یک نوع بلیت استفاده میشود که به دو نوع قیمتی استاندارد و کاهش داده شده تقسیم میشود. کلی از نظر قیمتی تقسیم میشود. نوع کاهش داده شده که برای دانشجویان، پزشکان و سالمندان است که نصف قیمت بلیط استاندارد است و بسیاری که برای اخذ اقامت اروپا به لهستان میایند، از این موضوع استقبال میکنند.

بلیطی که برای استفاده از سیستم حمل و نقل در لهستان استفاده میشود انواع مختلفی دارد. بلیط های 20، 60 و 90 دقیقه ای که حق استفاده از سرویس های سیستم حمل و نقل در لهستان را به مقدار زمان درج شده به شما میدهد. همچنین نوع اعباری نیز به اینگونه است که با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه، شما حق استفاده از تمامی سیستم های حمل و نقل در لهستان ( شهری ) در هر زمان که میخواهید خواهید داشت و با احتساب زمان استفاده شما از سیستم از اعتبار شما البته به صورت ارزان تر کسر خواهد شد.

قیمت بلیط ها برای استفاده از این سیستم در مقایسه با باقی کشورها بسیار پایین می باشد و این خود میتواند یکی از دلایل انتخاب لهستان برای اخذ اقامت اروپا باشد. توجه داشته باشید که کسانی که برای اخذ اقامت اروپا اقدام میکنند، باید با نوع فرهنگ و رفتار اجتماعی این نوع کشورها هم آشنا شود. وقت شناسی یکی از مهمترین موضوعات در این مورد می باشد که به کمک سیستم حمل و نقل در لهستان و گسترش روز افزون آن، رعایت آن به راحتی امکان پذیر است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ