00989129158913

اخذ اقامت اروپا و شهروندی بلغارستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

 اخذ اقامت اروپا و شهروندی بلغارستان

در این متن به توضیحاتی راجع به اقامت اروپا از طریق اخذ اقامت بلغارستان خواهیم پرداخت. . بلغارستان مدتهاست که به عنوان یک مقصد توریستی برای خانواده ها، جویندگان ماجراجویی و مسافران محسوب می شود اگر به دنبال یک کشورمناسب برای اخذ اقامت هستید درباره بلغارستان بیشتر بدانید – مناظر زیبا، معماری باستانی، غذاهای خوشمزه و جمعیت دوستانه. بلغارستان دارای تمام این عناصرمی باشد بلغارستان مایل به خط ساحلی دریای سیاه می باشد، دامنه های کوهستانی، گالری های هنری معروف و غذاهای مشهور جهان باعث می شود که مسافران و شهروندان لذت زیادی از این کشود ببرنداین فقط صنعت گردشگری بلغارستان نیست که پررونق است. اقتصاد سالم کشور در سال تقویت می شود و صنایع سنگین، کشاورزی و انرژی ، قوی ترین بخش های اقتصادی بلغارستان را تشکیل می دهند. سرمایه گذاران خارجی جهت اخذ اقامت در جستجوی فرصت های سرمایه گذاری جهانی هستند

برنامه سرمایه گذاران بلغارستان برای اخذ اقامت اروپا و اخذ شهروندی

در اوایل سال 2013، دولت بلغارستان برای اصلاح برنامه سرمایه گذاران کشور برای اخذ اقامت اروپا و شهروندی (IPRC) تصمیم گرفت تا برنامه را برای سرمایه گذاران بالقوه خارجی جذاب تر کند. این تغییرات عبارتند از لغو نیاز زبان بلغاری و از بین بردن الزامات ملیت سرمایه گذار.به منظور واجد شرایط بودن برای IPRC، ملل خارجی باید 600000 BGN را به خرید املاک و مستغلات واقع در کشور سرمایه گذاری کنند یا 500،000 BGN را در شرکتی که حداقل 10 شغل جدید برای شهروندان بلغاری ایجاد می کند، سرمایه گذاری کند. درخواست IPRC باید شامل یک کپی از اطلاعات مربوط به برنامه درسی سرمایه گذار باشد، گواهی سرمایه گذاری که توسط وزارت مالیه بلغارستان صادر شده تا تأییدیه ملی سرمایه گذاری مورد نیاز را انجام دهد، اثبات این که بودجه های سرمایه گذاری از یک منبع قانونی حاصل می شود، اثبات این که سرمایه گذار سابقه کیفری ندارید و اثبات این که سرمایه گذار دارای ارزش خالص شخصی حداقل 1،000،000 یورو است. درخواست اخذ اقامت اروپا و شهروندی پس از آنکه سرمایه گذار خارجی به مدت پنج سال اقامت دائمی داشته باشد، می تواند برای شهروندی واخذ اقامت دائم بلغاری از طریق پروسه ای قانونی اقدام کند. درخواست ملزومات قانونی باید حاوی مدارک باشد مبنی بر اینکه سرمایه گذار خارجی اقامت دائم را حفظ کرده و به جرم قاچاق سرمایه محکوم نشده است. علاوه بر این، درخواست باید مدرکی داشته باشد که سرمایه گذار مالیات کشور را پرداخت کرده است. مزایای گذرنامه بلغاریمزایای بسیاری برای تابعیت بلغاری وجود دارد. این کشور عضو اتحادیه اروپا و ناتو است و به شکل گیری سیاست های اقتصادی و بین المللی کمک زیادی کرده است. علاوه بر این، درآمد شخصی و نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها در حال حاضر 10٪ است که نسبت به کشورهای دیگر نسبتا پایین است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ